Skocz do zawartości

CZym różnią sie kolejne cześci 3ds maxa?????


Grom

Rekomendowane odpowiedzi

CZym różnią

 

 

 

sie kolejne cześci 3ds maxa bo nie za bardzo znam sie na wszystkich opcjach czyżby w nowszych cześciach były jakieś nowe funkcje.Ja próbuje modelować w 3d studio maxie 5 ale już wyszła 7 czy jak bym sie przerzucił na nowszą część to dużo dodatkowych opcji by doszło

i czy opłacalna jest ta zmiana dla początkującego????:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Max 5 w zupelnosci wystarczy. Max 6 rozni sie tylko kilkoma modyfikatorami (np Shell w maxie 5 byl plugin Solidify) Usprawnieniami wyswietlania siatki czyli Isoline Display (wyswietlanie w viewporcie). Glownym atututem 6-stki jest wbudowany alternatywny dla scaneline'a renderer "Mental Ray 3.2" I oczywiscie nowy system czasteczkowy Particle Flow, ktorym mozesz zrobic praktycznie wszystko z czasteczkami. Jest jeszcze wbudowany system symulacji fizyki Reactor 2. Reszta roznic tych "na plus" dla nowszych wersji wydaja sie byc czystym marketingiem. O 7 wersji sie nie wypowiadam, bo nie testowalem. Na podstawie tego co widzialem w sieci Max 7 nazwalbym uczciwie 6.1'ka . Tak czy siak nie bedziesz mial zadnego problemu z poruszaniem sie w max 6 czy 7. Trudno cos ucziwie powiedziec o stabilnosci 5 czy 6. Ja przesiadlem sie z 5 na 6 i mniej mi sie teraz zawiesza. Ale to bardzo zalezy od sprzetu. Wiec spokojnie mozesz przesiadac sie na v7. No chyba, ze nie jestes z tych ciekawskich :) Jest jeszcze 1 ale. Poki co najwiecej pluginow skryptow itp jest dla max4-6.

 

Pozdrowiska

Neosim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Kolejne wersje maja rozbudowane, poprawione narzedzia, dzieki ktorym pracuje sie lepiej. Chociazby mozliwosc przesuwania po dwoch osiach, klikajac w odpowiednie miejsce Transform Gizmo, nie wspominajac o Editable Poly i innych.

Nie wyobrazam sobie teraz pracy bez takich pierdolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łebmasta: Ja ci radze zainstaluj sobie slownik ortograficzny. Jest lepszy. :]
vs
Ja ci radze zainstaluj sobie maxa 7. Jest lepsza. :]
amator :D można napisać "siódemka jest lepsza" lub "7 jest lepsza" ale napewno nie "maxa 7. Jest lepsza." raczej "maxa 7. Jest lepszy" :/ i kto ma racje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności