Skocz do zawartości

Problem z bluebrintami


Ardeni

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego profile, które układam na boxy o takich samych wielkościach jak wyżej wymienione profile nigdy nie są idealne i nic mi się ostatecznie nie zgadza. Tzn, że np podwizie, które jest ustawione idealnie noie pasuje do szczytu dachu, bo któryś profil jest wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

po pierwsze edytuj post :D !! a po drugie : albo masz kijowe blueprinty - tzn inne są rozmiary blueprintów, bo przeci niemożesz dac na front boxa(normalnie to ja daje plane'y :)) o wymiarach np 20x20 a na bok takiego samego boxa o takich samych rozmiarach (20x20) bo przecie dł samochoud jest większa niż jego szerokość:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci cos nie pasuje w BPrintach, to odpalasz je sobie w Photoshopie, stawiasz obok siebie, przeprowadzasz prowadnice w odpowiednich miejscach i naciagasz obrazki tak, zeby sie zgadzaly. Nie raz bylo mowione, ze bardzo rzadko zdarzaja sie takie, ktore pasuja do siebie idealnie.

 

Pozniej takie BP wrzucasz na plane`y o takich samych rozmiarach, jak pliki, zeby proporcje byly zachowane.

 

Jak masz np. 1056px x 507px to plane powinien miec 10,56cm x 5,07cm, albo 1056cm x 507cm :) Wazne sa proporcje.

 

Edycja w PSie ma jeszcze jedna zalete - pliki mozesz zrobic tej samej wysokosci, jezeli znalezione maja rozne rozdzielczosci.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności