Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
azazel

jak to jest z tyma ASP

Question

prosil bym o wszelkie informacje o wydzialach i akademiach ASP jesli jestes studentem na jakim wydziale : powiec jak sie dostales , czego tam sie uczysz, i gdzie to jest. Jesli to mozliwe ptosze o kontakt na mela [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jak się dostać? Są egzaminy i to chyba za tydzień. Trwają tydzięń (egzamin na wydziale), póżniej 3 egzaminy z Hustorii + przedmiot dodatkowy, język. Ja jestem na Wzornictwie Przemysłowym. Czyli zajmuje się wszystkim co nas otacza: od magnetofonów, telewizorów, ,,,,,,,,,,,,,, do kopareki i tp. Wydziałow jest pare. Malarstwo, grafika, rzezba, konserwacja, architektura wnętrz i wzornictwo.

To tak w skrócie POzdrawiam Dominik

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

chętnie teżbym siędowiedział czegoś

o tym kierunku studiów.

Jeśli to możliwe to proszę o kontakt mailem

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Studiuję na 3 roku grafiki multimedialnej w Poznaniu. Egzaminy s± ciężkie, długie, i cholernie ciężko jest się tam dostać. Trzeba mieć, albo ogromnego farta albo duże zdolno¶ci, najlepiej jedno i drugie.

A na uczelni niby 3d max\'a ucz±, ale beznadziejnie, sam się wszystkiego musiałem uczyć. Ale jest kilka ciekawych pracowni min kilka pracowni filmu animowanego, projektowania graficznego itp. Je¶li chodzi o grafikę komputerow± to mało ucz± a dużo wymagaj±.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

no no ale przeciez o to biega ... ja tam nawet bym nie chcial aby mnie uczyli od podstawa maxa .. poc o mi to w takim ukadzie nudzil bym sie okrutnie na tych wykladach ... bardzie mi biega o poznawanie nowuch metod i sposobow na wykonywanie ciekawych spraw .. sam sie ucze maxa od pary lat i fajnie by bylo jak by mi ktos podpowiadal gdzie moge znalesc pewne sprawy ... a przeciez nie zawsze wiemy jakie pytania zadac ... i dlatego chcialbym pujsc na jakis kierunek zwiazany z 3D bo przeciez to mnie pasjonuje i to chce robu\\ic ... no ale co ja tanm bede gadal :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Moium niewaznym zdaniem to nie wyglada tak jakbys chcial to widziec. Tam nie jest zadaniem nauczyc Ciebie Maxa, Ich zadaniem jest nauczyc cie myslec. Pokazac kierunki twojego rozwoju, pokazac mozliwosci jak moze wygladac twoja sztuka. Co do narzedzi bedziesz musial sie ich uczyc sam. Do firm animatorskich zatrudniaja artystow a potem pokazuja im komputer i ucza go uzywac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy