Skocz do zawartości

Animacja, postać, O Fragmencie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek, od jakiegoś czasu pracuję nad animacją pod tytułem "o fragmencie". Od jakiegoś czasu znaczy od 2 miesięcy. Jest już 95% czyli modele (postać i dźwig), animacje, i rendery, więszość montażu. Daję dopiero teraz bo dopiero teraz mam czas, już po sesji:). Od miesiąca renderuję to "coś". Animacja musi być gotowa na wtorek bo wtedy mam obronę dyplomu:) a będzie trwała mniej niż 2 minuty (25-30 ujęć) Jeszcze trochę zostało, więc zaraz wracam do roboty. A na razie wrzucam model postaci połączonej z dźwigiem i siateczkę. To narka. Z góry dziękuję za komentarze forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za wszelkie uwagi, update będzie w ciągu kilku dni.

Chalek- chudzielec tak? No cóż na początku miałem, tak jak wielu, zrobić robota bojowego z wielkim machingunem, jeszcze większym zasobnikiem amunicji, a o pancerzu nie wspomnę nawet, ale ponieważ w tej animacji nic nie wybucha, i nie strzela to zdjąłem z niego (niej) to całe niepotrzebne oprzyrządowanie i zostało to co widać:)

hindus- a czy podzieliłbyś się z nami linkiem? czy czymś takim;) co bym się czegoś nauczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok tego w krotkiej chwili przywodzi na mysl "Ghost in the shell 2" i poczatkowa scenke w ktorej taki podobny robocik sklada sie "do kupy" :] Fajnie, tylko zadam wiecej kabelkow, sprezynek i takich tam, szczegolnie przy urzadzeniu do ktorego postac jest doczepiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności