Skocz do zawartości

scena 3d: scenka z beczkami ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja pracka. Co prawda nie jest zbyt dobra ( na dodatek nie miałem zbyt dużo czasu), ale niestety lepiej nie potrafie;-(. Modele dosyć proste, ale chciałem skupić sie tutaj głównie na teksturowaniu.

 

scenka_r.jpg

 

P.S. Takie pytanie całkowicie z innej beczki: miniatury mozna dodawać za pomocą zwykłych html-owych tagów, czy jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Oto moja pracka. Co prawda nie jest zbyt dobra ( na dodatek nie miałem zbyt dużo czasu), ale niestety lepiej nie potrafie;-(. Modele dosyć proste, ale chciałem skupić sie tutaj głównie na teksturowaniu.

 

scenka_r.jpg

 

P.S. Takie pytanie całkowicie z innej beczki: miniatury mozna dodawać za pomocą zwykłych html-owych tagów, czy jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale niestety lepiej nie potrafie"... ekhm, zle podejscie :]... oczywiscie ze potrafisz lepiej, dlaczego mialbys nie potrafic? Jak juz to mozna powiedziec, ze sie jeszcze nie nauczyles.:)

Texturowanie spoko (wszystkie obiekty otexturowane, zadnego nie pominales ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale niestety lepiej nie potrafie"... ekhm, zle podejscie :]... oczywiscie ze potrafisz lepiej, dlaczego mialbys nie potrafic? Jak juz to mozna powiedziec, ze sie jeszcze nie nauczyles.:)

Texturowanie spoko (wszystkie obiekty otexturowane, zadnego nie pominales ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności