Skocz do zawartości

Uszkodzony plik *.max


kuba333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak poza konkurencją miałem kiedyś taki przypadek, że musiałem przestawić dla jakiegoś programu ustawienia regionalne na angielskie i zdziwiłem się bardzo kiedy przy takich ustawieniach próbowałe odpalić plik maxa!!! Wywalał właśnie taki błąd!! Przy powrocie do ustawień polskich wszystko wróciło do normy. Czyli plik dał się wczytać bez problemu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ja tez nic nie zmienialem... czasem mis ie 3ds wywali i komunikat jest ze error a praca zostanie zapisana w autobak jako recowery i nie ma problemu... tymczasem cos mi sie wywalilo przy zamiykaniu programu i szak tfail projekt... niestety w rekowery sie nie nadpisalo i mam tam dosc starą wrersje, ale to jakos da sie przezyc :) dziwi mnie ze 3ds potrafi sie wywalic na cal;kiem trywialnych operacjach... kiedys kliknalem jakos tak pomiedzy sloty materialow ze niby dwa naraz zaznaczylem i jebudu... bywa ze przy obracaniu widoku sie wywali ale najciekawszy przypadek miałem jak siałem scaterem trawe na sporej plaszczynie. chciałem zrobic scatera na zaznaczonych polygonach i jak tylko wlazlem na poziom edycji poly obiektu i kliknalem w polygona albo gdzies obok to za kazdym razem programs ie wywalal... (max 5 i max 6 tak samo), szajba! bo jak tu pracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności