Skocz do zawartości

SCENA 3D: Skrytka zbira


matkas

Rekomendowane odpowiedzi

czesc i czołem!!!Jestem na forum po raz pierwszy i od wczoraj siedze w maxie, dopiero sie ucze wiec ta pracka nie jest tak wspaniała jak wasze. mam 11 lat wiec zainteligentny w grafice 3d to ja nie jestem :/ Chciałbym zebyscie ocenili moja prace.... ale tak szczerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

witam na forum, i od razu mówie ze nie wierze w te wasze brednie ze macie 11 lat (bo nie jestes pierwszy :P) imo powinienes poprawic texturki i oswietlenie ;) to daje bardoz duzo , a w twojej scenie oswietlenie kuleje i to bardzo, napisz najpierw jakiego masz maxa i czy masz vray'a etc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz WY do jednostki, po drugie ma on 11, i musisz mi uwierzyc na slowo, (sam mu nieco pomagam w maxie) z tego co wiem nie jest wazna ver maxa, a render to tez indywidualnie co komu pasuje, a co do pracy to wrzuc troche pudel i moze ze kilka krzesel zrob wiekszy balagan , and welcome on the board

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stol nawet na pewno wisi w powietrzu bo cien jego wlasnej nogi jest daleko. Mowie ze wisi w powietrzu no bo nie posadzam cie o majstroawaniu przy ustawieniach cieni :]

Nie pasuje mi ujecie z jakiego jest robiony render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko, pytając o wersje maxa zastanawiałem sie czy ma mentala ;) tylko tyle , wiem ze wersja maxa nie ma nic do znaczenia w kwesti modelowania animacji etc, ale render to juz inna psrawa ;) pozdro i powodzenia - jesli naprawde masz 11 lat to jest git jak na taki wiek i początki jak npisałes pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te yansen a co masz przeciwko zaczynania od samochodu? :D sam tak zaczynalem i uwazam ze teraz nie idzie mi to wszystko najgorzej ;) swoja droga widze ze zainteresowanie watkiem jest wieksze niz moim maybachem, daje to do myslenia, a wracajac do watku, to co napisali wyzej i :

Tlo tj niebo zmien na pochmurne,

Zmien podloze :/ nie wiem moze na beton z jakimis odpryskami farby

i przyczepil bym sie jeszcze do schodow :/ po kiego grzyba sa tam schody wyraznie widac ze to nie jest piwinica tylko pomieszczenie na pietrze, machnij drzwi nizej, i zrezygnuje ze schodow, chyba ze chcesz zrobic wysokie pomieszczenie z metalowa platforma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności