Skocz do zawartości

mega tutorial na 3d-palace


dirty

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy maksiarze powinni rzucic okiem TEN mega tutorial z 3d-palace. jak dla mnie rewelka, 80 godzin (!) lekcji plus oczywiscie masa bonusow i to wszystko za smiesznie mala kase. 33.49 Ł co w przeliczeniu na zlocisze wychodzi jakies ~190pln (!!!). nie ma zadnych dodatkowych kosztow przesylki, poza tym nie trzeba miec nawet karty kredytowej, zeby zlozyc zamowienie.

na pewno kazdy kto polymodeluje powinien przynajmniej rzucic okiem na ta stronke, a jak ma wolne dwie stowy to niech sie powaznie zastanowi nad tymi dvd. okazja jakich malo imho.

aha, i nie pracuje dla 3d-palace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

choc w sumie ksiazka dobra do 3d maxa tez kosztuje okolo 100 zl np ,, projekty i rozwiazania'' ale ksiazce wiadomo trzeba poswiecic wiecej czasu a pozatym wiecej powiedzia na filmie niz w ksiazce oraz, wiadomo ze jedna ksiazka nie wystarczy:( pozdrawiam jak dla mnie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo ona śmieszy .... :). Jak dla mnie to tutorial dobry jednak drogi.... więc nie stac mnie :(.

 

sorki, ale cena JEST smiesznie mala. popatrz na ceny innych dvd z tutkami, z reguly oscyluja one w granicach ~50$ za sztuke, gdzie masz zamieszczone z reguly 1,5h materialu. tutaj masz 80h. jak zakladam wszystko na wysokim poziomie. juz darmowe tutki z 3d-palace sa calkiem rozsadne (wiekszosc), wiec

po tym sie spodziewam bardzo sporej ilosci dobrze przedstawionej wiedzy. niecale dwiescie zlotych to wg mnie naprawde grosze w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności