Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 3 04'


GRIFI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chyba wszyscy ;] postanowiłem się nauczyć modelować poly no i oto efekty...

 

Czekam na objazdy ale pamiętajcie ze to jest moj pierwszy samochodzik :) (tego w poly to nawet nie licze) więc nie przeginać prosze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Thanks for all

 

Ale mam problem :/ nie potrafie wyprostowac tej fałdy przy tym wycięciu na masce ;/ kombinuje na wszelkie mozliwe sposoby i nic ;/ (wyrównywałem, pociełem siatke >> NIC)

 

Zamieszczam siatke i renderki moze ktoś wie w czym tkwi problem

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonVito Corleone >> dzięki bardzo wiesz zapomniałem o tej funkcji co prawda troche jeszcze sie tam ... ale jest lepiej niz było :)

 

Zrobiłem kilka poprawek, za jakiś czas wezme sie za bok, teraz musze troche sie pouczyć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem bok ale niestety okno tylnie sie troche..... bo zle dopasowałem vertexy do blueprintów i teraz czeka mnie troche roboty z naprawą, poza tym jest kilka jeszcze błedów, ale pracuje nad nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ostatnio udało mnie się zrobić a bardzo się leniwiłem...

 

Te okna boczne takie marne strasznie wyszły chyba bede je robił jeszcze raz ale przed tym takie pytanie! >>> W tutorialu Audi z 3D palace ten koles tam robi te okna z dwiema warstwami no i troche wydaje mi sie to bzdurne... trzeba tak robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychwyciłem to co zaznaczone tzn. Niektóre rowki wyglądają "plastelinowo" szczególnie ten zaznaczony, dziwny bierznik ma ta oponka (chyba :) i dzinie tam się siatka układa w tylnych drziach na łączeniu z szyba (kółko :P) POzdro i powodzenia w dalszej pracy :D Nie jest źle :), ale może być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche poprawiłem ale wiedze ze są dalej błedy na oknach bocznych i światłach tylnich

 

kilka renderów z lakieram

 

Kto moze mi zapodać jakimś dobrym materiałem na światła (chrom) bo jak na razie to co widać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności