Skocz do zawartości

Scena 3D:Mój pokój


Zawisza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

coś tu sie perspektywa spikowała chyba że ty mieszkasz w jakimś zaqrkawiście nagiętej pokrzywionej chalupce, która pod wpływem erozji wietrznej nakrzywia także meble...gdzieś ty takie meble kupił?? a poza tym to płytki masz w pokoju? u mnie taki dywanik w kibelku leży i sie grzeje do podniesienia stóp człowieka który na niego stanie mokrymi od wody z prysznica nogami...co tu jeszcze...aaha właśnie sufit jakiś taki namoknięty dach ci przemaka, czy masz odwróconą podłogę do góry nogami..ściany też jakieś takie zgnite...no mógłbym jeszcze więcej ci tu nabruździć ale po co zamkniesz sie jeszcze w sobie i stracimy nowego "grafika" no ale jeszcze wieeele sie musisz nauczyć...siatki nawet nie pokazuj bo pewnie nie jest zbytnio skomplikowana, i raczej nie odkryłbyś nią ameryki, no ale powodzenia w dalszych pracach...ja też nie za bardzo zaszalałem z moim kutafonem, ale cza ćwiczyć i nie martwić się maturą żeby robić reebok shua...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy praktycznie wszystko do wymiany niestety:( to nie przypomina nawet pokoju.

 

Sajrux-> poziom twojej wypowiedzi jest niezwykle wysoki... do siatki- po co pokazywac modyfikacje boxów a i nie jedź prosze na człowieka w tej kwestii bo z tego co wiem to sam masz z nią problemy(mam na myśli reebok'a) i chyba raczej też ameryki nie odkryjesz, myślisz że co zaszpanujesz tu na forum swoimi txtami ? z twojej wypowiedzi wynika jakbys był niewiadomo jakim expertem w dziedzinie grafiki i wymiatasz jako powiedzmy "graffik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Popracuj nad oswietleniem i proporcjami. To podstawa w takich pracach (tak mi sie wydaje).

 

Sajrux: A juz myslalem ze cos zrozumiales. Mylilem sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm...sory ludzie ja sie tylko chciałem wypowiedzieć, a że na razie tylko to mi wychodzi to co poradze...no w sumie jak to jest pierwsza praca w twoim życiu lub któraś tam z kolei to dobrze ci idzie, nie chciałem ci dobić rób dalej ten pokój i nie zważaj na takich jak ja co po ludziach czołgami jeżdżą, Don't worry be happy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności