Skocz do zawartości

gdzie rysować we wrocławiu + gdzie drukować?


misiekhc

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanko do ludzi z wrocka, gdzie można sie zapisać na jakieś zajecia z rysunku, malunku, ogolnie plastyczne, zeby jakis akcik pocwiczyc, martwa porysowac, chodzi mnie o darmowe zajecia, roznego rodzaju kolka itp.

 

dodatkowo chcę się zapytać gdzie moge sobie wydrukować plakat, format 50x70

nie mam na razie pojęcia o tym, myślalem może że kupie papier z polyskiem i wyplotuje sobie ( ale z kolei nie wiem gdzie dostane papier w takim formacie, bo nie znam sklepow) , moze znacie jakies stronki drukarni dzialajacych we wrocku?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam, mam pytanko do ludzi z wrocka, gdzie można sie zapisać na jakieś zajecia z rysunku, malunku, ogolnie plastyczne, zeby jakis akcik pocwiczyc, martwa porysowac, chodzi mnie o darmowe zajecia, roznego rodzaju kolka itp.

 

 

tez bylbym zainteresowany. ktos cos wie?

 

aha, nie musi byc za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklepy z art papierniczymi i roznego rodzaju przyborami kupisz na JADKACH ( odrzanska )

co do plakatu kiedys jak bylem w szkole reklamy robilem plakaty tak : miale wydruk lub plik odbijalem w 2 czesciach na kolorowym xero podklejalem tasma dwu stronna na fajnej grubszej tekturce i wsio .. :) efekt zajebisty tanim kosztem .. nie wiem ile teraz ploter drukujacy kosztuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności