Jump to content

misiekhc

Members
 • Content Count

  1,672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

misiekhc last won the day on October 10 2012

misiekhc had the most liked content!

Community Reputation

235 Excellent

About misiekhc

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  warszawa
 1. Podoba mnie się! Ładne, nie przesadzone, ogląda się ok, aktorzy fajni. Kul podejście do scenografii we wnętrzu, lubię takie scrapowo/patchworkowe zagrania z wybebeszonymi śmieciami jak z Aliena. Statek pentagram, biskup w piekle, wiadomo, klasyka sama w sobie. Brakuje mi jakiegoś mocnego akcentu na koniec, wielki pindol zapowiada, że Twardowsky jakoś mocniej wychuja diabła, a tu klops. Też diaboł na koniec mógł być jednak większym hojrakiem i trochę dramaturgii by nie zazskodziło, jakby tam jakaś sekwencja w stylu "zaraz będize po Twardowskym" była wpleciona,, nawet jest zaczątek z tym monitorem, który go klepie w ryło, trzeba było pójść za , hu hu, ciosem. Tak czy inaczej, dobra robota!
 2. Dobre! Trochę chyba aktorzy odbębnili tutaj, ale reszta urywa tyłek, także mega szac dla ekipy! Making of genialny :)
 3. od razu widać, że robione przy użyciu najnowszych technologii AMD !
 4. hehehehe :D tylko, że klicek jest już lerem
 5. dzięki bardzo! to dorzucam jeszcze świeżą porcję szkicowania:
 6. Dzięki!!! Fajnie, że się podoba ten stuff.
 7. Dzięki! Telthona - nie wrzucałem SW, te rzeczy siegają ponad 1,5 roku wstecz, nie do końca to mój klimat, mimo, że przyjemnie było spróbować czegoś innego, na pewno teraz miałbym inne podejście do tematu, tak czy inaczej zarzucam kilka obrazków, więcej tutaj leży: http://michaldziekan.blogspot.com/2013/09/shadow-warrior.html
 8. i inne różne tematy, szkicowanie, jakieś eksperymenty itp: pozdrówki!
 9. Uszanowanie! Przez rok nic nie wrzucałem więc conieco zapdejtuje. Na początek kilka ilustracyjek, Duży Format, Wall Street Journal, Maxim i kilka reklamowych:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy