Jump to content

kengi

Members
 • Content Count

  808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

kengi last won the day on January 24 2014

kengi had the most liked content!

Community Reputation

400 Excellent

1 Follower

About kengi

 • Rank
  troll

City (optional)

 • Miasto
  szczecin
 1. Jest jeszcze darmowy Blackmagic Fusion ( 8 aktualnie beta) https://www.blackmagicdesign.com/products/fusion
 2. ciągle aktualne: http://helion.pl/ksiazki/adobe-after-effects-cs5-oficjalny-podrecznik-adobe-creative-team,aecs5o.htm http://helion.pl/ksiazki/adobe-after-effects-6-0-oficjalny-podrecznik-the-official-training-workbook-from-adobe-systems,ae6pod.htm
 3. Się tak pozwolę na głos pozastanawiać, czemu ludzie olewają manuale, tam jest wszystko i dość przystępnie napisane. Trochę systematyczności i wszystko staje się jasne :) Powodzenia.
 4. Skoro i tak nie widać face'a to go po prostu usuń :) Ale jak się upierasz, możesz na czas wypalania AO zrobić UV gdzie się face'y nie na nakładają. Albo rozłożyć tego face'a dolnego jako mikropoligon gdzieś z boku mapy UV.
 5. Damian, żal ci dupę ściska, bo ktoś napisał wam "dobre rady", serio? Ja myślałem, że wy jednak twardsze chopaki, z grubszą skórą, no chociażby od tego ASG :)
 6. Serio ktoś ma problem z poziomem tej dyskusji? :) Ja jako akademik (hahaha, taki budynek chyba, dzięki Bagins ;P), powiem że dyskusja jest śmiechowa, ja tam się zgadzam z częścią zażenowaną... normalnie wyłączył bym po 10sek i nie zawracał sobie i twórcom głowy, ale że się z dziadkiem znam, to sobie zobaczę co tam kręcą chopaki z mojego starego podwórka. No i spotkałem się z dziecinną zabawą w pierdzenie dla beki. Spoko, jak ktoś lubi, czemu nie? Tylko czemu się ludzie spinają, że Tomka ktoś tam ruga, ktoś zmienia nazwisko... huahuahua.... Tomek Pohyl się ;P (pozdro tłiti) Dyskusja na poziomie zabawy w pierdzenie dla beki. Paru tylko interlokutorów nie kuma, że jesteśmy w piaskownicy. Myślę, że wszystko jak najbardziej na miejscu.
 7. Ja podobnie jak Traitor, z tym że byłbym bardziej radykalny w ocenach... ale poczekam na nordena, on to za mnie napisze ;P
 8. Potwierdzam, mam taki sam problem. Ślimaczy przy większych obrazkach >4k. Dlatego sobie odpuściłem, ale zawsze instaluje update, żeby sprawdzić czy się poprawiło. No i wkurza mnie strasznie wygląd panelu warstw, jakiś totalnie nieczytelny jak dla mnie. GIMPA zainstalowałem i sobie odpuszczam.
 9. Pamiętam czasy jak forum3d było listą mailingową. Jerry zrobił rewolucję i postawił Boarda (jeszcze można zobaczyć historyczne posty: http://forum3d.pl/f3dbb/index.php), dla dziadów chyba zostawił klona na mailingu, ale board wygrał, pamiętam nawet podśmiechujki na max3d jak się pojawił, że to dla dzieciaków forum, a forum3d dla starych wyjadaczy... czas pokazał kto przetrwał próbę czasu... jak widać powoli i max3d się kończy. Kosztem stronek na FB. Były też listy mailingowe magazynów GFX i 3D(helionu)... nie wspominając nawet IRC i zaśmieconych grup usnetowych. O tempora, o mores! :) ( Taki stary jestem :) )
 10. Przy tych założeniach... (czyt. amator tworzy kontent, czyli jakość contentu amatorska) to 50zł za postać (animacje i tekstury wliczone w cenę) + dwa browary.
 11. tymczasem "Wesley Burt": Wyciąłem panią z tła, żeby miał łatwiej. Trochę mała rozdzielczość, myślałem że jak zapłacę to jest jakiś High res :(.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy