Skocz do zawartości

kengi

Members
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez kengi

  1. To jak ta konsolka od valve... tanio? About the Package CPU: Semi-custom AMD Zen 4 6C / 12T GPU: Semi-custom AMD RDNA3 28CUs 16GB DDR5 + 8GB GDDR6 VRAM 2TB NVMe SSD, microSD card slot Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Gigabit ethernet Integrated Steam Controller wireless adapter Small form factor, ~6 inch cube SteamOS 3 Extra faceplates - red fabric and solid walnut This bundle includes Steam Controller Sam box: 4389 Cebulionuf. Chyba tanio, skoro już ni ma. 🤷
  2. Nowe uji... teraz to już trzeba się przyjżeć, nie ma co czekać! 🤣
  3. No to jakby co już jest wersja light... IRIX wygląda tak: Trochę muli, ale może muszę bez GL włączyć... w każdym razie można się pobawić. Wooaah Wooahh Wooahh... jest nawet Maya 6.5 from Alias w demce!
  4. Nowy Ghost in the Shell... kolejny teaser. Premiera: 07.07.2026 (Amazon Prime Video)
  5. To ile rynek IPO jest w stanie łyknąć... teraz się ścigajo, jelon pierwszy... kto jeszcze zdąży na ograniczone miliardy? Na razie: Spacex: -75mld
  6. kengi odpowiedział Winoo1 → na temat → Galeria
    Sama dewastacja wybrzeża mi się nie podoba, ale wizki bardzo fajne.
  7. Ciekawostka. TL:DR: grałeś w Pokemony... nie! Skanowałeś świat dla us army. Mój syn grał w to całe PokemonGo, teraz wygląda na to, że dzięki niemu hamerykańskie drony będą mogły polskię jakby co rozwalić w pył... skandal? niedowierzanie? czy I'm not surprised motherfockers... 🥲 More: https://dronexl.co/2026/06/09/pokemon-go-scans-niantic-vantor-military-drone-navigation/
  8. To ja wrzucę Edge of Water Wizualnie mega mi się podoba, pograłem w demko i gameplay też jest spoko. Można pograć w demko aktualnie. Release TBA. PS... Ubisoft zgarnia profity z asasyna: Ubisoft closing Winnipeg and Belgrade studios and making further layoffs
  9. Abstrahując od cierpienia biednego chłopczyka i znieczulicy otoczenia, symbolicznie filmik pokazuje, to jak naiwni jesteśmy jeżeli chodzi o ejaj i roboty... nawet taki inteligent jak Asimow i jego prawa robotów... wszystko jak krew w piach... Ale i tak ludzie dalej jak ten osioł brniemy.
  10. Fakt, ludzie cisną bekę, dorośli też palcem nie kiwnęli... 🤦
  11. Zaczęło się...
  12. Zapowiedź franczyzy...
  13. Dawnwalker 2077 🤣
  14. Tja ESG score... ale podobno już nie ma tego... a może jest... a może jest teraz jakiś inny score... a może nie ma... a może... a morze... a mosze... co na to Mosze... kalosze
  15. Tymczasem @Baggins robi ejaj remastering, może wyjdzie na blureju... Osobiście takie ejaj mnie nie przeszkadza.
  16. Statystycznie wychodzi, że wśród artystów nawet najpopularniejszych i cenionych też są idioci. Nihil novi. Zaskoczenia nie ma.🤣
  17. Coś ty, Steven?!
  18. I took it personally... and I love it.
  19. Te ponad 2 lata temu, bardzo mi się podobało, chociaż było za trudne dla mnie. Potem wiem, że ludzie narzekali na zbalansowanie tej gry. Było też sporo bugów. Dlatego zdecydowałem, że nie tykam aż wyjdzie pełna wersja. Ale na tamten czas, to się świetnie bawiłem. Przy czym od jakiegoś czasu, podjąłem kolejną decyzję, że już nigdy ea i nigdy w cenie premierowej. Gierki już uleżałe, z min 20% rabatem. Ew. poniżej stufki. huehue... I tu bym pewnie też już wyjątku nie robił. Path of Exile nigdy nie grałem, więc nic nie powiem jak to się toto ma do siebie.
  20. "Już" (🤣) w październiku No Rest for the Wicked... jako, że nabyłem tę grę w EA ponad dwa lata temu, jestem nawet zadowolony. Chociaż jak stwierdziłem, że poczekam na 1.0 myślałem, że zagram w full wersję max za 3-6mcy huehue... no cóż, taki ze mnie matołek... ale może dzięki takiemu szlifowaniu po release będzie tylko miut i oszerzki. Will see.
  21. Powiem tak, jak pewnie wszyscy tutaj, ja również jestem w wielkim szoku, no nikt się tego nie mógł spodziewać. Wszystkie te newsu brzmią jak nieprawda co najmniej. Jak chory sen jakiegoś głupiego ludyty. No jak to się mogło stać. Nie pojmę tego nigdy. Myślę, że nikt z nas nie pojmie. What a time to bi ejaj.
  22. Wygląda na to, że ejaj bros chcą w końcu zarabiać hajs, żniwa czas zacząć... tylko czy wtedy też będą ludzie używać, czy liczą na cud firemki nie włączające limitów z polityką token maxingu huehue
  23. W biznesie nie ma przyjaciół... też się przejechałem na tym. ☹️

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.