Skocz do zawartości

Ilustracja hobbystyczna pana Michała


misiekhc

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludziska, 

Coś mi się wydaje, że ostatni raz wrzucałem tu pracki dobre 10 lat temu, więc mogę znowu co nieco pospamować.

Ostatnio niewidzialna ręka rynku nie jest za bardzo łaskawa dla ilustratorów, a wręcz odbywa się ostry fisting. Parę lat temu przewidując dokąd to wszystko zmierza i z myślą o zdrowiu dolnych partii ciała przerzuciłem się na art directing i visual development, jednakowoż jak tylko mam czas wracam do dłubania ilustracji bo ciągle się tym jaram więc co jakiś czas coś u mnie powstaje. Wrzucam na start jeszcze nigdzie nie publikowaną świeżynkę:

02_against_the_grain_.jpg

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając @misiekhc do twoich prac. Miałem takie przemyślenia odnośnie AI, że jesteś jednym z tych twórców, których prace ciężko byłoby wygenerować nawet po wyuczeniu na całej twojej bibliotece grafik. 

Zawsze masz takie smaczki, detale w nich, które robią robotę. Wiadomo, ogolny styl - może by coś tam podobnego wyszło, ale moim zdaniem nie masz czego się obawiać 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2023 o 21:10, adek napisał(a):

Wracając @misiekhc do twoich prac. Miałem takie przemyślenia odnośnie AI, że jesteś jednym z tych twórców, których prace ciężko byłoby wygenerować nawet po wyuczeniu na całej twojej bibliotece grafik. 

Zawsze masz takie smaczki, detale w nich, które robią robotę. Wiadomo, ogolny styl - może by coś tam podobnego wyszło, ale moim zdaniem nie masz czego się obawiać 🙂

 

Hello Adek, kopę lat 😄 Spoko, ponakręcam Rafała na comeback tak jak Klicek mnie nakręcił, może się skusi człowiek i zaraz się zrobi tutaj jakiś konkretny reunion.

Co do generowania przez AI - na wszelki wypadek, żeby się za mocno nie rozczarować, zakładam, że jeśli jeszcze nie jest w stanie generować takich pracek jak moje, to z czasem będzie to robił. Nie przejmuję się jednak za bardzo, bo podejrzewam, że i tak znajdzie się ktoś kto będzie chciał dostać art wykonany przez człowieka, tak jak znajdują się ludzie kupujący handmade ceramikę, meble, noże czy cokolwiek innego. Być może to nawet wyjdzie na korzyść dla takich ziomeczków jak ja, ale w sumie - kto to wie 🙂 

Tymczasem wrzucam niedawny arcik dla Displate/CDPR:

image.thumb.jpeg.3e8706ec5409e9b62f1b2fadff71a892.jpeg

  • Like 18
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności