Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  2,457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by michalo

 1. Człooowieku. Pan, który mi skaładł komputer zrobił nazwę użytkownika "Michał".. No i dupa - Marvelus Designer, Marmoset Toolbag nie czytało lokalizacji z USER (last saved, szybki dostęp - ręcznie trzeba buło otwierać) tak samo Maverick renderer wcale nie widział swojej biblioteki. Ręcznie zmieniałem nazwę i w rejestrze ścieżki poprawiałem. Masakra.
 2. Na Epicu za free, za tydzień będzie Blair Witch naszego polskiego studia 🙂 A dziś Layers of Fear 2, ponoć niezłe.
 3. Ja też już mam to we krwi. Wszystkie softy, nazewnictwo, dużo znajomych, klienci, cały internet praktycznie to englisz. Bo jak inaczej powiedzeć plejn, fejc, bridż, merdż 😄 nikt by się nie rozumiał. wyciągnij tę twarz i połącz je mostkiem aby scalić. Albo " a mikser jest za darmo" - już widzę kolejki w media expert. 🙂 Nie znalazł by pracy nawet jakiś turbo kozak.
 4. michalo

  Ur Fleece

  Model wykonany dla Into the Unknown i ich Aeon Trespass: Odyssey. Na podstawy konceptu Mateusza Lenarta i pod jego przewodnictwem. Jest spory, bo ma aż jakieś 160 mm a podstawka 100mm. Ten śliczny 😛 render to Toolbag 4 z post pro w Affinity Photo oraz parę renderów npr z zbrusha. Na artstationie jest jeszcze turntable jakby ktoś chciał tam zajrzeć.
 5. michalo

  bpr1.jpg

  From the album: Ur Fleece

 6. michalo

  bpr2.jpg

  From the album: Ur Fleece

 7. michalo

  bpr3

  From the album: Ur Fleece

 8. michalo

  Monster with eyes

  Ale ty jesteś wkurwiający czasem 😉 Fajny potworek! Chciałbym tak 😛 Wrzuce coś swojego
 9. Win 7 chyba już nie jest aktualizowany więc się nie dziwię. Spoko ta aktualizacja! Jest nadzieja na prężny rozwój substance. Niektórzy wróżyli już, w pewnym sensie, koniec tego softu.
 10. Ale ten corel draw to na pół roku Nie doczytałem tego jak zaczynała się ta promocja 😕 A szkoda bo możne bym się zdecydował... Mam co prawda Affinity Designer ale na corelu pracowałem kilka lat i jakoś bardzo mi przypadł do gustu. Bardziej niż affinity, które jest bliższe interface adobe.
 11. Może kogoś zainteresuje? Cały comic week wygląda bardzo ciekawie https://content.wacom.com/acton/media/43271/comic-week-by-wacom?fbclid=IwAR3l2zUyxhePfjTYrT3psTNTkohR1t9-HAbYQt48nD9n2FhRpABQlgtxfes
 12. michalo

  Zgredek

  Zabili go i uciekł 🙂 Poćwiartowali go, czy może powiesili?
 13. Zrobiłem research i chyba wypaliłem z tym newsem bo to już nie jest jakby nowość - Wojtek został wybrany jakiś czas temu*. Nie mniej jego profil został polecony jako portfolio dnia na fejsbuku Character design reference a link poprowadził mnie właśnie do tej strony i stąd ta pomyłka. Której nie żałuje bo takie sztosiwo zawsze dobrze się ogląda! *(maj 2018 ! bwhaah)
 14. https://characterdesignreferences.com/artist-of-the-week-9/wojciech-ostrycharz https://www.artstation.com/wojciechostrycharz Jeśli ktoś nie zna, to niech lepiej pozna. A jeśli ktoś zna to pewnie z chęcią sobie przeleci jego prace, bo są naprawdę świetne. Jak na świecie docenią Polaka to jest to takie same pozytywne uczucie jak gdzieś w radio/tv usłyszy się nazwę swojej wioski 😛
 15. Wizualnie spoko. Co do muzyki to się nie wypowiadam. Taka dla mnie sztuka nowoczesna - niezrozumiała i dziwna. I ten Opel. Sam mam opla..
 16. Teraz to jest profeska. Śliczne to forum 🙂 Chodzi tutaj o dział NEWS na górnym pasku czy o dział w forum Aktualności? Bo z tekstu jakby wynika ten pierwszy, ale w tym pierwszym nie można zakładać samemu watka. Czyli jakbyśmy chcieli się czymś pochwalić to jak dokładnie można to zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy