Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  1,997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by michalo

 1. Czy ja wiem. To jest krótkowzroczne twierdzenie. Pamiętaj, że model możesz sprzedać nieograniczoną ilość razy. Tworząc w miarę regularnie modele dobrej jakości, nie dość, że je od czasu do czasu na bank sprzedasz ale też może i dostaniesz w ten sposób jakieś konkretne zlecenie. Z tego co słyszę to się kręci taki biznes. Może ciężko było by żyć tylko z tego ale na pewno jest to niezła opcja dla własnych tworów.
 2. To jest coś wspaniałego. Na FB Maria Panfilova 🥰 😆 podzieliła się zdjęciami swoich figur w kolorze https://www.instagram.com/mimaki3d to jest coś dla czego warto żyć 😉 Teraz podobno w pytkę drogie ale to kwestia czasu zanim trafi to na biureczka prostych ludzi, tak jak z drukiem 3d.
 3. Śliczności. Mam nadzieję, że nie ominie naszych kin..
 4. W sumie często sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem. Produkuję sporo kontentu, który mógłbym dalej sprzedawać. edit: sam też czasem kupowałem - czasem ceny za jakieś male modele są tak niskie, że nie warto nad tym siedzieć i się męczyć.
 5. Tzn mam już md8 perpetual. Black friday chyba mi nic nie da. Z 8 na 9 mam 75% zniżki. Napisałem im czy nie mogli by mi odnowić licencji trial. Zobaczymy co będzie. Powinno być ok, zwykle jak wypuszczają nowe wersje licencja jest od nowa.
 6. No, na tym teście wygląda bardzo dobrze. Szkoda, że mam wykorzystanego triala. Sam bym przetestował czy jest sens za to płacić.
 7. Bwahahah dobre toto. Już opinia publiczna nic ich nie obchodzi, robią co chcą. Z drugiej strony ktoś się kiedyś ugiął przed hastagiem?
 8. Noo niezły jest. Wygląda bardzo realistycznie w tym świetle. Wspaniała robota 😍
 9. Chyba jest wersja trial do ściągnięcia.
 10. Quad Remesher Plugin developera zremeshera (zbrush) dla 3ds Max, Maya, Modo, Blender i w przyszłości Houdini i C4d https://exoside.com/quadremesher/
 11. Pewnie to na główny news bardziej. Dostępny jest już Marvelous Designer 9. 🙄 https://www.marvelousdesigner.com/learn/learnmd9 Szału nie robi. Jak ktoś zakupi niech się pochwali czy to GPU to takie przydatne i co z tym retopo w praktyce. Tzn co z tą siatką dzieje się w trakcie symulacji. Jest jakaś projekcja czy to tylko pic na wodę? Może z porawionym remeshing ma to sens.. idk
 12. Pewnie szybko. Tzn smród pozostanie ale finalnie.. tak jak z Epic będzie.
 13. @Destroyer No nie każdy pracuje na blenderze 😉 Blender to taki kombajn co ma wszystkiego po trochu. Zbrush to całkiem inna filozofia. @nielot007, na mnie też co roku Z robi gorsze wrażenia. W tym roku po raz pierwszy nie oglądałem już na żywo - zero podniety. Ale ficzery bardzo mi się podobają i bardzo mi się przydadzą. Dla mnie strzał w dyszkę, chociaż chciałbym żeby naprawili rzeczy o których wspominasz i parę innych też 😕
 14. https://ithardware.pl/aktualnosci/blizzard_wylacza_kamery_graczy_i_zakazuje_wywiadow_panuje_blizzardboycott-10426.html
 15. No wiesz, to jest temat na całe życie ponoć 😉 Jest bardzo dobrze! Dużo się dzieje na tej dłoni. Być może za dużo ale to jest to co w rzeźbie często buduje całą historię postaci. Dla mnie bomba.
 16. Wygląda jak oczyszczacz powietrza...🤢 Kurła... ja miałem kilkuletnią przerwę w graniu (dekada+ hehe) i jestem w szoku jak widzę, że gra wymaga 20gb miejsca na dysku. Sobie myślę - "wtf?! pojebalooo" ale 150!? 180! 🤯
 17. Fajny gest! Tylko coś ten mały palec jakby wybity ze stawu.
 18. Też tak pomyślałem, że boli ich te 50%. Zwłaszcza, że nie potrzeba było do tego działalności gospodarczej. Pewnie artysta zawodowy będzie musiał prowadzić też działalność gospodarczą. Ktoś się zagłębiał w ich pomysł?
 19. Wszystko brzmi niesamowicie 😉 Cycles i eevee już robią fenomenalne wrażenie, w odpowiednich rękach.
 20. Może i tak. Nawet jakby główni developerzy odeszli od Blednera, to na ich miejsce znajdą się następni.
 21. Że w końcu model otwarty przestanie być otwarty pod naporem sponsorów, którym nie koniecznie dzielenie się może odpowiadać. Albo presja na developerach może dowolnie kierunkować ten soft. IDK. To tak pół żartem.
 22. W sumie nieco stary news, ale pis zapewne wygra wybory więc, być może ten wytwór wejdzie w życie. Ciekawy jestem jak to się odbije na osobach wykonujących wolne zawody, lub pracujących w studiach jak my tutaj. Czy nasza działalność jest prawnie artystyczna czy nie? Dotyczy nas to? Dla niezorientowanych: https://bezprawnik.pl/karta-artysty-zawodowego/
 23. Nie powiem żeby to dobrze wyglądało. Dużo jeszcze nauki przed tobą - zostaw dział galeria i rozpocznij wip i ucz się.
 24. Coraz większa forsa kręci się wkoło Blendera. Ciekawe kiedy diabelski kapitalizm zniszczy ten soft.. 😈
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy