Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  2,226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by michalo

 1. Uff super. Poczekam chyba na kilka rysunków a jeśli nie to sam znajdę koncept bo z głowy to dwie godziny będę w nosie dłubał i miał milion pomysłów i żaden konkretny 😉
 2. Sebastian, to jest super. Do kiedy jest czas? Tydzień? Do poniedziałku?
 3. michalo

  Smok 02.jpg

  Fajne te szkice. Nie korciło cię żeby przelecieć to w jakimś photoszopie i zrobić kontur?
 4. Jakby wszyscy byli zgodni jak my tutaj na świecie żyło by się lepiej..
 5. Bardzo ładnie. czego korzystasz do nauki? Książki, kursy, tutoriale jakieś? Jak robisz postać w pozie dobrze jest mieć jakieś fotki, szkice żeby wiedzieć co się dzieje. Twoja wyszła trochę sztywno i nienaturalnie. Nie umiem rysować ale chodzi mi o coś takiego: Że próbujesz pokazać jakąś akcję, dynamikę nawet stojącej postać. Kontrapoza, waga, rytm itp. Chyba równie ważne co anatomia. Anatomia też kuleje ale to kwestia chyba odpowiedniej ilości ćwiczeń aż wyrobisz oko. Oczywiście jeśli uczysz się tego. Trzeba wiedzieć co się robi.
 6. No no no, tym envio pozamiatałeś. Ekstra klimat i fajne ujęcie.
 7. To musi być czar wąsa 😉 Dzięki 🙂
 8. Polecicie jakieś kooperacyjne gry dla 2, 2+ graczy przy jednym kompie, łatwe w ogarnięciu? Może być coś ze starych konsol.
 9. Ciężka sprawa, no bo.. Klicek jako jedyny zrobił laskę, w typie she-hulk co mi się osobiście bardzo podoba - ile czasu ci zajęła? Jedna z najlepiej wykonanych prac, no ale wiadomo 😉 Milek, skromnie, z jajem i kojarzą mi się stworki z Vaiany (ciekawe czy wszystko mi się z bajkami kojarzy.. kwarantanna w końcu) Rav31 super koncept i wykonanie. Brakuje tylko lekkiego złamania symetrii EthicallyChallenged, trochę proporcje rozjechane, ale kolorki i scena bardzo ładna Arte17, super koncepcik i tez oryginalne podejscie do tematu Pasiterek, fajny kreskówkowy styl. Nadał by się do jakiejś bajki dla dorosłych 😉 Brafc, bardzo poprawnie wykonany spidzior. Jest potencjał Ozogonkiem, bardzoo mi przypadł do gustu ten styl, a całość, hcoć nieumyślnie, rozbawiła mnie. Ty chyba dostaniesz plusika (głośno myślę) Tr3buh, super poza i mięśniory. Tylko symetria na jego twarzy lekko przeszkadza. Blaza, podoba mi się taki barbarzyńca. W moim stylu 🙂 Myth, też spoko. Chciałbym takiego zrobić kiedyś, z tymi czaszkami i włosami na gębie. Michalo, no ten to roz... system. Widać cały ten poświęcony czas 😛 Zlyczlowiek, super pomysł i świetny temat na figurkę 😉 Sadomaso yeah 🙂 Gryzon, Nie wpadł bym na zrobienie aliena płetwonurka z peryskopem 😉 Fajne ciałko i pomysł Sam nie wiem na kogo zagłosować i co tak naprawdę ocenić. Do kiedy głosujemy?
 10. Mistrzostwo. Świetna praca, genialnie oddałeś tutaj akcję.
 11. Nikt nie twierdzi, że blender się nie nadaje. Małe studia, freelancerzy spoko. Ale jakby duże studia i ich podwykonawcy, każdy działał na innym sofcie, pipeline itd, to by wyszła niezła kaszanka. A od lat działają na takiej mayce na przykład. Profesjonalna ekipa blendera co robi animacje wcale jakoś dupy nie urywa w tych czasach. Większe wrażenie robią dema Unity, sorry. Nie żebym był anty blenderowy. Wspomagam się nim czasem, od niego zaczynałem i też go lubię.
 12. Jak zwykle modelarska poezja! Podziwiam twoje umiejętności i pracowitość!
 13. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤓 no chyba, że tak.
 14. Ale po co komu to indie? To tak jak zbrush core.. Drogie demo zbrusha. O co kaman? Kto jest targetem? Zamiast płacić za niepełnosprawny soft już lepiej działać na Blenderze
 15. Ne weekend przedłużono termin więc może ktoś dojdzie jeszcze.
 16. michalo

  OrcW_s2.jpg

  Eleganisooo!
 17. Potwierdzili ponoć indie maxa dla wszysktich https://cgpress.org/archives/autodesk-confirms-max-indie-will-be-rolled-out-worldwide.html
 18. Cały czas tak mamy 😉 World space w zetce to też tajemnicza rzecz. Tzn ja mam już to wszystko w głowie poukładane ze skalowaniem ale że jeden model jest wyżej drugi niżej a trzeci w kosmosie w pissstu daleko chociaż osobno niby są w 0,0,0, tego nie rozumiem.
 19. Nie sądzę. Zbrush podbił serca 😉 A na interface narzekają cieniasy hehe Mi by się nie chciało uczyć nowego softu już. Zbrush robi dla mnie właściwie wszystko i jedyny sens updatu to update kompa, tabletu. Dodatkowo ludzie płącili za niego tylko raz, co też trudno będzie pokonać. Zbrush jest niepokonalny 😉 Dokłądnie tak jak max, maja, fotoszopka..
 20. No przez lata utrwalały się industry standardy i nikt tego nie ruszy. Przynajmniej nie prędko. Nie wierzę, że ludzie kręcący bańki martwią się o updaty ich softu. Zbrush się wybił bo była pustka. Gdyby nie sculpting nikt by go nie znał. Tak samo substance, marvelous. Modo, Blender to konkurencja dla Max/Maya więc przegrywają. Wiadomo, że freelacerzy lub małe firmy lecą i na Blendku i na każdym innym możliwym sofcie, ale raczej nimi się atodesk nie przejmuje. Mają deszcz hajsu od firm robiących mega-produkcje. Niektórzy nadal pewnie używają blendera w wersji 2.79 bo nie widzą potrzeby updatu - coś tam im śmiga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy