Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  2,128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by michalo

 1. Teraz czowiek założy słuchawki i sobie zagrasz przy żonie, będzie ok. Ale jak wyskoczy w VR i zacznie się miotać po pokoju to myślę, że od razu uzna go za psychola. Zwłaszcza jak zobaczy takie sceny na kompie. Ciekawe ale niepokojące. Zgadzam się z Loozackiem, takie dźganie jest już trochę chore 😉 No ale pewnie tak gadlai starcy jak my o grach typu doom, duke nukem i tak dalej.................
 2. Nie wiem czy ktoś już rzucił taki temat.. może by tak obsługa Marmoset Viewer na forum? Chociaż w galerii. 🥺
 3. Bardzo fajny character. Nie podoba mi się twarz. Jest taka nudna, zwyczajna. Nie pasuje mi do wojownika i w ogóle nie jest azjatycka. Reszta bardzo dobrze wykonana i zaprezentowana.
 4. michalo

  Aztec Elf

  Zdaje się, że trochę gubi się w przestrzeni. Poza tym dajny ma fryz 😉 W sumie zabawny jest z tą grzywką. Całkiem fajny koncept postaci.
 5. Wow, trafił się ktoś z książką i bez tel... Super szkice 🙂 Uchwyciłeś wszystko co ważne. Fajna kreseczka 🙂
 6. To bardzo fajnie. Też tak czasem robię, dużo łatwiej zrobić pozę kiedy zaczynasz od szkieletu lub sprawdzić sobie proporcje. Jak szybko robisz taki szkielet. Zakładam, że uproszczony, chociaż na screenie ta miednica i udowa bardzo ładnie wyglądają.
 7. Sketchfab potrzebuje abonamentu i wszystko jest online. Mając już toolbaga możesz eksportować modele do viewer i wysyłać tak do klienta albo umieścić na prywatnej stronie. Viewer jest za free dla każdego.
 8. Render tego mecha jest strasznie nieczytelny. Wygląda jak z jakiegoś aluminium.
 9. Obudowałes uda - po to ta kość? Zawsze tak wstawiasz szkielet? Czy sobie wyrzeźbiłeś dla praktyki?
 10. Ale zajebiście ciekawie o wygląda 🙂
 11. Ale to wszystko jet przykre i dołujące 😥 😆
 12. Ale miazga. Wszystkie prace świetne a zwycięstwo zasłużone.
 13. michalo

  BBLIFE.jpg

  Świetny!
 14. Pytam, bo kiedyś byłem bliski kupienia xppen 16 pro i w polskiej dystrybucji wychłodziło 700 zł drożej niż z chin. Nie była to oficjalna dystrybucja. Co prawda oferowali obsługę gwarancyjną i dożywotnią pomoc techniczną.
 15. To jest tak wg. mnie. Pomimo, że nie znam nikogo kto by narzekał na xp-pen lub huion ja bym musiał najpierw je osobiście testować. Wacom jest sprawdzony w boju, wytrzymały. Mam intousa5 od roku 2012. Tylko piórko mi się rozsypało w zeszłym roku i to jedyne co musiałem dokupić (chyba 400 zł nowe). Kupując go wiedziałem, że ludzie lecą na inouse 4 latami i nic się nie dizieje. Nie słyszałem jeszcze tego o xp-pen i huion. Z drugiej strony koszt mojego wacoma to niecałe 1500 zł co daje ok. 200 zł rocznie - moim zdaniem pomimo wytrzymałości, cenowo i tak nie przebije odpowiedników z tych dwóch wymienionych firm. Nawet jak by to był badziew to chyba parę lat wytrzyma, nie? Choć na to dowodów brak. Wiem też, że potrafią być problemy ze sterami w różnych apkach. Wacom ma problem. Konkurencja chyba większe Z ekranami mam te same rozkminy.
 16. michalo

  Void Walker

  Fajnie to wyrendziłeś. Dobra robota.
 17. michalo

  Cave Dude

  Przyjemniaczek 😉
 18. To może być długi artykuł 🙂 Wiesz, mało takich rzeczy w PL dla tego jest to taki interesujący temat. Kto, gdzie, po co.. 😉
 19. Clip studio paint zniżki do 50%. https://www.clipstudio.net
 20. Na ZBC Hosein Diba umieścił statuetkę z Cyberpunka. https://www.zbrushcentral.com/t/cyberpunk-2077-statue-cd-projekt-red/354841 Taka kolaboracja? Zobaczcie kto przy tym pracował. I niech ten ktoś powie czemu max3d omija taki super temat na fronta @KLICEK Chyba, że się właśnie tworzy.🤨
 21. Marmoset Black Friday Sale! 40% off Freelance/Academic Toolbag 3, 60% off Hexels, & Pano Packs only $6 https://marmoset.co/
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy