Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  1,814
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

michalo last won the day on October 15 2016

michalo had the most liked content!

Community Reputation

828 Excellent

About michalo

 • Rank
  Member
 1. Myślę, że tło skorzystało by z motion blura, i trochę jej sylwetkę mógłbyś bardziej z nim zblendować. Co do podobieństwa to oczy wyglądają spoko z tego widoku. Gorzej usta. Nie wiem czy nie są trochę za wysokie. Jakbyś zdradził więcej i pokazał claya z zbrusha, więcej widoków - to lepiej było by to wszystko ocenić. Pewnie znasz ale tu są fajnie zrobione. Na takich komputerowych rzeźbach fajnie widać interpretacje jej portretu, lepiej niż na fotkach. https://80.lv/articles/daenerys-recreated-with-ue4-zbrush/ https://www.artstation.com/tomozoo
 2. @pbcg Dzięki! Którymi miejscami? Mi nie pasuje poniżej pasa, teraz jak na to patrzę. @Klicek. No skąd? Z dupy, dla tego śmierdzą >;D Dzięki, dobry pomysł z tym przedłużeniem. Właśnie o czytanie tego najbardziej się martwię. Jak zadziałam to wrzucę!
 3. Takie proporcje odrazy przykuwają oko!
 4. Hej, dzięki wam! Jak nie skończę to zacznę chyba coś wciągać bo wystartowałem z tym ponad 2 miechy temu i tak ciężko mi czas zorganizować:P Boris, za co ten ban? Te konta z reklamami to ty zakładasz?
 5. Hej, jako że forum ożywa wrzucam coś co dłubię sobie na challange MTG. Nie wygram, za dużo kozaków, ale chcę mieć coś fajnego na artstation. Tutaj już powiedzmy prawie skończone (zostały 2 tyg) więc nie mam już dużo czasu. Gość zrobił tą samą kartę, prawie identycznie więc ja trochę odbiegam od oryginału, poprawiam bo tak jak na karcie, bez łamania ich kości nie potrafię upozować. Trudno zdobyć jakikolwiek feedback więc was proszę o pomoc. Co jest źle, topornie itd. CO jeszcze zdążę zmienić. Czy w ogóle się z tym schować bo siara ;) spin 360: https://michalo.sirv.com/Spins/goblin%20spin%205%20hd/goblin%20spin%205%20hd.spin
 6. Mięsista! Świetna robota! Podrzuć linka jak już zrobisz making offa
 7. Myślę, ze nie ma co się rzucać, bo to nie oni a ktoś kto ma konto na ich serwisie. Sukces, jeśli szybko na to zareagują. Ostatnio podobna historia była z renderosity i gościem, który sprzedawał modele ukradzione z marmoset viewer. Nie wiele można zdziałać, poza zameldowaniem o tym fakcieadministracji. Żadne formułki nie są konieczne, bo raczej ich to nie wzruszy.
 8. Czyli można spokojnie kupować Huion? Co na nim robisz? Ja mam wacoma juz 7 lat i tylki piórko wymieniałem bo stare się rozsypało. Jeśli nie wydrapię w nim dziury pewnie jeszcze długo pociągnie. Ciekawe jak taki Huion..
 9. Chyba za bardzo rozbudowałeś jej kości policzkowe. Potrafię ją rozpoznać ale mijasz się z jej proporcjami. Może wrzuć jakieś standardowe widoki - przód, bok, 3/4 źżeby lepiej to ocenić?
 10. Myślę że to kwestia nauki programu. Kiedyś, 100 lat temu śmigałem w blenderze jak ryba w wodzie. Teraz, w 2.8 nie mogę nic zrobić. Kompletnie NIC.
 11. Achh kurła, pięknie to wygląda. Renderuj! :)
 12. Maczuga, dzida. Wszystko co prymitywne. Przez tą przepaskę na biodrach wygląda jak dzikus a nie zwykły pomiot piekielny ;)
 13. Tak żeby za bardzo się nie wymądrzać. To co się najbardziej rzuca mi w oczy to struktura czaszki a raczej jej brak, zwłaszcza w rejonach żuchwa, kość policzkowa i skroń. https://pasteboard.co/IcqFLIH.jpg U ciebie żuchwa leci po łuku i 2 3/4 wygląda jakby nie miała końca. A kończy się kiedy zaczyna się kość policzkowa. Skronie to też ważny landmark. Trochę widać oczodół, trochę część czołową, trochę kość policzkową. tu jesty idealny obrazek http://www.zbrushcentral.com/attachment.php?attachmentid=451497 Ogólnie sporo jest do poprawy ale najpierw upewnij się, że pod tą skórą jest czaszka. Zacznij od szkicu czaszki, ale nie takiego szczegółowego. Tylko podstawy - oczodoly, skronie, żuchwa, policzki, szczęka i na tym rzeźb twarz, pamiętając (najlepiej jako osobny subtool) o strukturze pod. Każdy element ma swoje zasady budowy - nos, usta, oczy, ale każdy bazuje na kształcie czaszki.
 14. Hej, coś w tej głowie proporcje ci się ostro rozjechały. Twarz wydaje się być mała, co dobrze widać na ostatnim rysunku. Ucho też chyba ma źle rozłożone proporcje. https://pasteboard.co/Icnjmei.jpg To jedyna uwaga. Pracuj dalej a będzie dobrze. Teczkę założyłeś w lutym. To twoja druga głowa? Rób więcej takich ćwiczeń.
 15. A ja, żeby go domknąć, dodał bym mu trochę owłosienia (paskudne rzeczy wyglądają paskudniej z włosami ;)) i może coś do ręki - broń albo przedmiot. Fajna sprawa, że u jednej stopy ma 3 a drugiej 4 palce
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy