Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  1,868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

michalo last won the day on October 15 2016

michalo had the most liked content!

Community Reputation

866 Excellent

About michalo

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No widać. Może wina leży w: a może to tylko ....
 2. Wydajność to pojęcie bardzo względne 🙂 Można przesadzić z detalem i wtedy pewnie nawet super komp nie pomoże. Chcociaż ja tam nie wiem na czym wy go używacie i jakie efekty uzyskujecie. Wiem, że mi zamula jak za dużo tam nawsadzam na raz, zapisuje i włącza się trochę dłużej niż bym sobie tego życzył. Ale to nie uniemożliwia mi pracy i nie jest aż takie straszne jak brzmi. Porównując go do blendera i tak jest zajebiście szybki. Jest jak zbrush. Skąd wiesz o tym particie distance? Nie sądzę, żeby tak było. Oglądałem sobie jeszcze raz i wygląda na to samo. Po co ściemniać? Jak już przyznali, że pod GPU jest gorszy efekt i nie służy do osiągnięcia efektu finalnego.
 3. Co do GPU, zainteresuje was pewnie ten komentarz z youtuba Dobre i to.
 4. Nie powiedział bym, że jest niszowy. Używam go sporadycznie I ma wiele, wiele wad, między innymi jest powolny. Chociaż i tak pewnie najszybszy w takich symulacjach. Właśnie dla tego cieszy mnie to GPU. Inne też są fajne, ale to są rzeczy tak oczywiste, że powinny być już dawno.
 5. Zgadzam się co do skrzydlatej pani. Fajnie stopy ułożyłeś! Pozostałe packi też bardzo dobre. Miło popatrzeć.
 6. Marvelous Designer 9 will include follwing features. - Retopology - Half Pattern Symmetry - GPU Simulation - Subdivision - Mirror Creation Dla mnie bomba 🙂 Wreszcie dali GPU i retopo.
 7. Z tego co rozumiem taką działalność wpisujesz w rozliczeniu rocznym jako prawa autorskie i pokrewne w dochoday i straty. Z 50% płacisz 18% podatku.
 8. michalo

  In the end ...

  Mi się bardzo podoba. Uwielbiam takie ilustracje. Fajna poza i dynamika.
 9. Śliczne i słodkie 🙂 Muszę swoim maluchom pokazać!
 10. Fajny model do druku za free https://www.artstation.com/alexeikonev/blog/0R60/space-marine-for-print-link-for-download
 11. Ja nie mogę 😛 jeszcze ktoś na twiterze pokazał brusha ktory symuluje armaturę. Elegancka rzecz. Czy tylko ja widzę tego linkowanego tweeta taki mało czytelny sposób, tutaj na forum? Coś do poprawy hiba.
 12. michalo

  Layers of Fear 2 cover

  Łoo panie! *****
 13. michalo

  Pumpkin

  Jakiś chory łeb to stworzył 😛
 14. michalo

  Gnoll.jpg

  Dobra robota!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy