Jump to content

michalo

Members
 • Content Count

  2,009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

michalo last won the day on September 1

michalo had the most liked content!

Community Reputation

948 Excellent

2 Followers

About michalo

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. michalo

  Black

  Świetne te twoje wrzutki. Każdy render nadaje się na front. Piękna robota, aż miło popatrzeć!
 2. Model, przy renerze i w silnikach gry sam konwertuje ngony i quady w trójkąty. Problem z ngonami jest taki, że źle się go konwertuje i wychodzą błędy - siatka jest bardzo skomplikowana. Z jednego wierzchołka rozchodzą się krawędzie do pozostałych co tworzy czasem wielki bałagan. Dla tego, najlepiej jest unikać ngonów w wersji finalnej.
 3. Kurczę, developerzy Blendera próbują naśladować każdy inny możliwy soft. To taka jakby inwazja w świat 3d 😉 Jest już taki plugin dla zbrusha (i standalone) w pytkę drogi. To powyżej to też komercyjny plugin czy tak ma być w Blenderze?
 4. michalo

  Rose

  Fajna pracka. Render trzyma klimat. Ale sam model przypomina mi bardzo poprzedni - czyli Daenerys.
 5. Z tym wnętrzem to nieźle odjechali. 😗
 6. Chudy jest rozwijany od 1996 roku a Blender 1998. Poczekajmy 2 latka 😏
 7. michalo

  Net Gods

  Świetny klimat i kolorystyka.
 8. Spoczkoooo! Odpisali mi z supporta i aktywowali triala. Dzisiaj przetestuję i chyba się zdecyduje skoro tak to ma wyglądać. @KLICEK, 1080ti nie powinien ustępować 2070, co nie?
 9. Czy ja wiem. To jest krótkowzroczne twierdzenie. Pamiętaj, że model możesz sprzedać nieograniczoną ilość razy. Tworząc w miarę regularnie modele dobrej jakości, nie dość, że je od czasu do czasu na bank sprzedasz ale też może i dostaniesz w ten sposób jakieś konkretne zlecenie. Z tego co słyszę to się kręci taki biznes. Może ciężko było by żyć tylko z tego ale na pewno jest to niezła opcja dla własnych tworów.
 10. To jest coś wspaniałego. Na FB Maria Panfilova 🥰 😆 podzieliła się zdjęciami swoich figur w kolorze https://www.instagram.com/mimaki3d to jest coś dla czego warto żyć 😉 Teraz podobno w pytkę drogie ale to kwestia czasu zanim trafi to na biureczka prostych ludzi, tak jak z drukiem 3d.
 11. Śliczności. Mam nadzieję, że nie ominie naszych kin..
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy