-
AI i technologie przyszłości
@Zdzichu Ja na prawde nie wiem o co Ci chodzi tak mniej wiecej w trzech na cztery posty... Nie sa czyms "w formie wiatru" tylko generuja prad uzywajac turbiny tak samo jak generatory spalinowe, wiatraki, elektrownie wodne... Roznice polegaja tylko na tym czego uzywa sie do mechanicznego poruszenia turbiny. Do czego to wszystko przyczepic to nie bardzo wiem... Mozesz zastosowac klasyczne "a bo ty nie rozumiesz" i bedzie to prawda. Ale nie wyjasniaj, prosze.
-
AI i technologie przyszłości
Dobre wideo! Nigdy tak na to nie patrzylem. Znaczy jako na psychoze to jak najbardziej ale nie jak na pogon za cyfrowym bostwem i ofiary skladane z GPU. Najbardziej chyba przerazajace jest to ze to sie calkiem klei patrzac na to co sie wyprawia.
- ostatnie sketche
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
@Zdzichu szczerze Ci powiem, ze nie wchodze w detale kto tam co wciaga nosem i jakie ma problemy. Jako ogol cieszy mnie odwrot od lewactwa a zwlaszcza od przepychania ich ideolo w grach. I tyle. Niech spoczywa gleboko pod ziemia ta alfabetyczna ideologia i niech zaczna robic zwyczajnie dobre gry. @Destroyer Ale zauwaz jakie stare silniki gier tam maja... Wszystkie panny szczuple, seksowne, ladne buzie. Nawet jakies wampirzyce czy inne demonice spoko wygladaja. Musza miec jakies slabe swiatlo czy ogniskowej nie umieja ustawic... Jeszce sie musza sporo nauczyc od zachodnich mistrzow industry ej ej ej ej plas! A swoja droga - czy mi sie wydaje, czy ten dramat z zamykanymi studiami ma miejsce na zachodzie glownie..? Ciekawe dlaczego..? Niewyjasnialna zagadka po prostu... Za dobrzy sa i za fajne gry robia. Spisek jakis, panie!
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
Dobre filmiki. Widze ze studia zaczynaja odkrywac, ze studnia finansujaca ich ideologicznie nacechowane slopy posiada dno. Shocker. Ogolnie cale to "industry" jest pelne kretynskich decyzji. Nie zawsze ideologicznych - czasem ot tak, zwyczajnie, old schoolowo debilnych. Ale czesto nadal staraja sie przepchac cos na co moda juz minela tylko pani z HR jeszcze tego nie zauwazyla no a ze do niczego innego sie nie nadaje to brnie w to samo. Case in point: Wystarczy przeczytac komentarze zeby wyrobic sobie zdanie o tym czy to dobra marketingowo decyzja. Ale dopoki pieniazki jeszcze sa to przepychamy tecze. Ach ach, jacy jestesmy progresywni! Nie we wszystkich krajach co prawda 🤣 No i to z tym czasem ze wszystko zajmuje pierdylion lat. Pol biedy jak efekt jest rewelacyjny i masa ludzi kupi. Gorzej jak jednak sie okaze ze nie kazdy lubi grac brzydka bohaterka, poznajac historie jej lesbijskich eksperymentow czy co tam wymysla genialni TFUrcy. I znow - nie zawsze jest to ideolo, czasem po prostu, zwyczajnie jest to ch...wa gra 🤣 Tak mowie bo to zwykle idzie w parze. No i dobrze, trzeba plewy od ziarna odsiac. Robisz droga kupe, ktora lubia jedynie ludzie z problemami psychicznymi? Nie sprzedalo sie? No to siemka! Nic w tym nie ma dziwnego. A to ze mody przemijaja to tez naturalne. Odeszli hippisi, odszedl punk, odeszly jakies emo czy co tam bylo jeszcze i teraz czas na lgbtqrstuv+-. Czy znikna? Pewnie nie. Znikna z mainstreamu. A to mi w zupelnosci wystarczy.
-
AI i technologie przyszłości
Absolute cinema my ass: https://ew.com/martin-scorsese-endorses-ai-in-filmmaking-11989472 Czesto widze starszych ludzi, ktorzy sie chwytaja ejaja jakby to mialo jakos przedluzyc ich mlodosc - taka ostatnia szansa na powiedzenie sobie i innym "patrzcie na mnie! Nadal tu jestem! Ide z duchem czasu!". Ot takie skoki ze spadochronem czy robienie sobie pierwszego tatuaza przy osiemdziesiatce.
- ostatnie sketche
-
AI i technologie przyszłości
Z serii "wy nie wiecie a ja wiem". Posiadlem tajna wiedze, obejrzyjcie moje jutub wideuo, zanim rzad je sciagnie. "Oni nie chca zebys to wiedzial" 🤣 To samo bylo z podsluchiwaniem rozmow. Ludzie panikowali, rzad ich podsluchuje. Zanim sami zaczeli na sosziale wysylac co robia i gdzie sa 🤣 Teraz rzad bedzie podgladal to ich nudne zycie zmierzajace do nikad. Ta szara codziennosc beda nagrywac w mega centrach. Juz nie bedzie "a pamietacie co wuja powiedzial na urodzinach w zeszlym roku? Kurde jak to szlo...". Teraz bedzie mozna wykupic kilka tokenow i sprawdzic co powiedzial wuja bo rzad bedzie mial wszystko pod kontrola i nagrane. Klotnia malzenska? Juz nie bedzie "Mowilam ci przeciez! Nie prawda! Nie mowilas!". Kupujemy tokenik i sprawdzamy czy mowila czy nie. Rzad wie. I tak pobuduja miliony datacenters zeby w GPU (z jakichs przyczyn ktore wyjasni mi jutuber w nastepnym wideuo) przechowywac rozmowy podsluchiwanego pana Miecia i cioci Jadzi.
-
AI i technologie przyszłości
Powiem tak - jak widze wideo z tytulem "to koniec!" to odniechciewa mi sie ogladac natychmiast. Juz tych absolutnmych koncow wszystkiego i zmian wszystkiego na zawsze widzialem tyle, ze mnie znuzylo to na maksa. Kazdy jutuberek stara sie zgarnac ogladniecia i wszedzie wszystko sie konczy na zawsze i umiera 😜 A na winde jestesmy skazani bo Linux mial milion lat i dalej wersje natywne na niego sa rzadkoscia a na "alternatywy" nie mam ani czasu ani ochoty. Ludzie tez panikuja czesto bez powodu - co to nie bylo z Kortana czy jak to tam sie nazywalo. Moze jest jeszcze? Nie mam pojecia bo NIGDY nawet raz nie widzialem tego. Teraz z copilotem jest taka sama drama ze wszedzie wpychany a ja znam jedno miejsce gdzie moglbym go odpalic - w edgu. Ktorego nie uzywam. Wiec tez z jednej strony jest to przepychanie ale z drugiej jest tez sianie paniki i wyolbrzymianie. Na szczescie da sie winde pod siebie zmienic i nie uzywac tego calego g*wna jakie w nia niepotrzebnie pakuja.
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
Byla zupelnie inna niz wszystkie soulsy. Dziwna, przygnebiajaca, ciezka. Doskonale rozumiem, ze mogla sie nie podobac. Przeszedlem. Mam fiola na punkcie soulsowych gier. Mam nadzieje ze jeszcze troche bedzie ta beta bo Lords of the Fallen samo sie nie skonczy a jeszcze sa inne rzeczy do zrobienia poza graniem 🤣
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
Ta no ja tez sie zachwycilem warstwa wizualna, klimacikiem troche tez ale po tym jak Valheim po poczatkowym zachwycie wyczerpal moja cierpliwosc do lazenia, szukania potworow i znajdowania zasobow to chyba bym nie dal rady zagrac. Chociaz wychodzi w koncu po latach wersja 1.0 Valheima wiec moze cos tam w wolnej chwili sprobuje? Jak mnie nie odrzuci. Na razie pocinam ostro w Lords of the Fallen i musze powiedziec ze jedna z lepszych soulsowatych zarowno w warstwie wizualnej jak i gameplayowo. Sporo juz tam przeszedlem i sie nie dluzy. Jakby ktos mnie zapytal to kurde duzo lepsza od Elden Ringa. Wole w Soulsowatych grach ta do pewnego stopnia liniowosc. To Eldenowe lazenie po otwartym terenie dodaje nic zasadniczo. Jak dla mnie. Mega dobra Lords of the Fallen. Ciekawym dwojeczki.
-
AI i technologie przyszłości
Widze ze technologia przyszlosci, po latach dopieszczania zostala ulepszona tymi miliardami wpompowanymi w nia, praca najtezszych umyslow na planecie (ktorym za ta ich "prace" placi sie w milionach) - przynosi oczekiwane rezultaty 🤔 Jeszcze tylko wiecej miliardow, wiecej procesorow i w koncu zadziala!
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
Jezeli tak wyglada ta giera na prawde to magia (to co pokazuje tutaj jakies slabe - wlaczcie filmik): Tutaj szerzej o grze: This Cozy Hand-Drawn Anime Farming Sim Looks Like a Ghibl...Serenity Forge and Studio Meadowflower unveiled Vivarium, a hand-illustrated life sim adventure about an endless summer, a tiny terrarium town, and the strange secrets hidden beneath its cozy routinesI jesli dowioza - bedzie sukces. Nie jestem jakims mega fanem anime, ale to taki ma fajny, "cieply" klimat relaksujacy ze az by sie chcialo zagrac.
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition
@Kalberos Jakbys jeszcze powiedzial o jakie gry Ci chodzi to byloby super 😉
-
SideFX Houdini 22
To na trzy-cztery wszyscy razem, jak za kazdym releasem... trzy... czte... ry! "No, musze sie przyjrzec temu Houdiniemu!" 😜 Spoko ze nie ma zadnych pierdol ejaj, chyba ze cos pominalem. Tylko konkretne rzeczy. Najdalej jak doszedlem w nauce Houdiniego to sciagniecie instalki.
Nezumi
Members
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta