Jump to content

RaVirr

Members
 • Content Count

  2,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RaVirr last won the day on January 22 2012

RaVirr had the most liked content!

Community Reputation

276 Excellent

6 Followers

About RaVirr

 • Rank
  Daj mi noce gorące
 • Birthday 10/29/1989

City (optional)

 • Miasto
  Węgorzewo/Czerwony dwór
 1. Dzięki! Muszki były na bieżąco konsultowane i to był jakiś rodzaj konsensu (co nie zmienia faktu, że fakt- są mało aerodynamiczne :D)
 2. Driada, popraw twarz, a odbiór pracy będzie, moim zdaniem, dużo lepszy. W tej chwili jest za bardzo "pocięta". Może się mylę, ale wydaje mi się, że gdybyś obniżył trochę jej prawą rękę to poza wydawałaby się luźniejsza ;)
 3. Świetna stylistyka tego po prawej z przedostatniego postu! :)
 4. Dzień dobry :) Jeśli chodzi o Ikara to w pytę ilustracja, fajna ekspresja ludzi! Jedyne co mi się rzuca w oczy to skrzydło, które trochę za bardzo zlewa się z gruntem i odpuszczona woda ;) Chyba też trochę za ciemne są te wyspy w tle (przydałoby się więcej perspektywy powietrznej).
 5. Zaciekawiła mnie sprawa paypala- w urzędzie skarbowym (po grubo ponad miesiącu telefonów, pytań i odwiedzin) dowiedziałem się, że nie trzeba zakładać firmy żeby zarabiać, wystarczy się rozliczyć na końcu roku pitem 36 ze wszystkich przychodów i tyle. Co w takim przypadku? Jak udowodnić paypalowi, że nic w tym nielegalnego? :O
 6. Kilka kolejnych obrazków do tego samego projektu :)
 7. Witam, podsyłam kilka prac, które namalowałem przez ostatnie 2 tygodnie do gry RPG Vurt:
 8. Nawet jeśli zaczniesz na tym zarabiać normalne pieniądze to i tak powiedzą, że skończysz na ulicy bo to "nie jest prawdziwa praca" :D
 9. To raczej kwestia ciekawości, ale masz rację, sekwencje obrazków są znacznie lepsze. Szczęście, że zaczęło się normalnie zapisywać ;)
 10. Zapomniałbym- gdy wyskakują maxowe okienka po renderingu wszystko wygląda ok. Wygląda na to, że pliki z jakiegoś powodu "źle" się zapisują. **** Po restarcie sceny sekwencja png zapisuje się jak należy, do .mov niestety wciąż nie chce ;)
 11. Ponadto gdy renderuje do plików PNG Fumefx Smoke wyrzuca mi coś takiego
 12. Witam. Przy renderingu sceny chciałbym pominąć tło i w tym celu renderuje do formatu .mov przy kompresji PNG. Chciałbym również wyrenderować osobno ogień i dym by ułatwić sobie późniejszą obróbkę w after effects. Problem polega na tym, że 3ds poza filmikiem bazowym za nic nie chce wyrenderować dwóch kolejnych tj. Fumefx smoke i FumefxFire. Doradzi ktoś? :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy