Skocz do zawartości

Destroyer

Members
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Destroyer

  1. Houdini 22 Powerpoint :)
  2. Tu jest ciekawie przedstawiona sytuacja pogoni za cyfrowym bogiem :)
  3. Szczególnie w takie dni jak dzisiaj używacie cenną wodę która może być wykorzystana do rozwoju AI, pomyślnie czasem też o multi miliarderach i bilionerze a nie tylko ja i ja i ja, chce mi się pić, jestem odwodniony gdy centa danych bardziej potrzebują tej wod, jak wam nie wstyd https://www.msn.com/en-in/money/news/amazon-founder-jeff-bezos-says-human-water-consumption-is-limiting-ai-s-potential/ar-AA262mxM
  4. @Nezumi A bo Ty nic nie rozumiesz! I nienawidzisz kobiet do tego! :D Dodatkowo fiolet slaanesha tez jakoś w tych grach często się pojawia jako sygnał ostrzegawczy, przypadeg? :)
  5. Takim kurakiem bym sobie pograł It's literally me Big Cock :D
  6. No to ja wrzucę ciekawy punkt widzenia na datacenter i nie wiedziałem, że usa ma więcej datacetner niż pozostałe kraje z top 10 razem wzięte czyli ponad 5 tys i ponad 3 tys w planach/ budowie. I niepokojąca myśl która coraz częściej się przewija że to nie dla ai a kontroli ludności jak w uk, "wszystko będzie nagrywane i zapisywane i będzie wymuszało najlepsze zachowanie obywateli" i chiny w takim wypadku mogłyby się stać bardziej ludzkie i wolnościowe niz "wolna" ameryka :) Coś na pewno jest nie tak z tym boome, czy tylko pęd za pieniazem czy też i za włądzą i kontorlą? tak tak czy tak
  7. Nie dla psa kiełbasa Statement on the US government directive to suspend access to Fable 5 and Mythos 5 \ Anthropic Biały Dom uderza w giganta AI. Powodem obawy o cyberataki - Bankier.pl
  8. Nowy turok wygląda nawet nieźle, pamiętam jak za dzieciaka grałem w 2 i jakie to było miodne, brutalne, przesadnie krwawe i do tego jak się z łuku strzeliło to strzały się satysfakcjonująco wbijały w ciała przeciwników :) No ale tak z laserowo-prądowego łuku to se nie postrzelasz :D
  9. As data centers boom, Virginians breathe the exhaust of 10,000 diesel generators - The Washington Post Utah mega datacenter could dump 23 atomic bombs worth of energy per day Utah revolts against AI data center the size of 2,000 Walmarts | Cybernews
  10. Tymczasem Elon zgarnął 75 mld za spaceX ipo, inne ipo od ejajów też na pewno zgarną miliardy bo nie może spaść, to the moon :) Bankier.plKosmiczny debiut spółki Elona Muska. SpaceX pozyskało 75...Należący do Elona Muska koncern SpaceX sfinalizował największą pierwszą ofertę publiczną (IPO) w historii globalnych rynków kapitałowych, pozyskując od inwestorów 75 mld dolarów. Akcje spółki zostały
  11. Ubisoft sięwykrwawia, jego wartość giełdowa jest niemal na równi z najniższą w jego historii, jak gigant może upaść. Teraz w planach black flag który musi być sukcesem choć nie wiadomo czy wystarczy do odwrócenia trendu. Nowy Rayman choć 3d ale raczej też powinien się nieźle sprzedać ale to rayman a nie AAAA live service które mają wyciągnać ile się da z graczy i zarobić miliardy. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale pewnie to nie koniec zwolnień i zamykanych studiów. Z kolei bungy od sony zrobiło darmowy tydzień, kończy się dzisiaj, do tego wyprzedaż -30%, do tego nowy sezon z PVE i jakimś dodatkwoym kontentem i... I skoczyło na ledow 40k i potem sukcesywnie spada cały czas, darmowy dostęp się nie skończył a już nie dociąga do 18k :) Chyba dni marathona są policzone bo taka klientela nie utrzyma studia z Kalifornii ale też mają tylko maerathon, zrobili ostatni update do Destini 2 i nie mają nic innego w produkcji a wszyscy pracownicy po zwolnieniach zostali przeniesieni do pracy nad marathonem :) A ten skok gracy to w dużej części niezadowoleni fani destini którzy "pograli" trochę żeby wystawić negatywną recenzję, ale korzystając z darmowego dostępu oceny się nie liczą do ostatecznego wyniku więc tylko wylali swoje żale i nawet pomogli podbijając statystyki na chwilę. Ale co ciekawe po tej ostatniej aktualizacji do destiny 2 liczba graczy skoczyła do 160 tys, dwa razy więcej niż maratgon miał kiedykolwiek :) Ciekawe czy sony zrobi kolejny odpis od podatku, zwolni cześć ludzi z bunge, zamknie studio a resztę najlepszych wrzuci do innych projektów bo finansowo się to nie spina i już nie ma nadziei na poprawę.
  12. Ja też! ja też byłem celem jakiejś póby ostatnio :) Taki jestem sławny na instagramach, że chcieli i moje konto podprowadzić i spamować kasynami :) raz tak miałem na insta wchodzę a tam kilkaset jakichś hinduskich postów :) Moją stronę jak zhakowali niedawno to tradycyjnie ruscy i kasyna - czyli usual suspects :)
  13. First things first, najpierw trzeba wysłać pierwsze CV a potem się pomyśli :)
  14. Houdini 22 już niedługo, Zaczynamy od sneak peak na rozbudzenie apetytu :)
  15. Z jednej strony bronią jednej gry bo gracze nienawidzą kobiet, są pedofilami, płaczą gdy tylko w "jednej" grze pojawiła się kobieta a nie mężczyzna i zagraża ich patriarchalnej dominacji a z drugiej strony po trailerze nowego Tomb Ridera jakoś niczego nie trzeba bronić i tłumaczyć tym złym i nic nie rozumiejącym graczom :D
  16. Mamy już roboty co bijądzieci, łapią kobiety jak Trump polecał, palą fajeczkę na przerwie, to teraz jeszcze niech zaczną chodzić na lewe L4, brać zasiłki całe życie, unikać podatków i robić karuzele vatowe i w zasadzie zastępują ludzi :) grab.mp4
  17. Jeszcze przed pokazem godorzycy wojny
  18. Ejajom się trochą kasa kończy i teraz mają lekki pożar w burdelu i cała nadzieja w IPO bo każdy gracz planuje w to wejść i już mają nawet jakieś letter of inted choć wiemy ile to warte :) i mają nadzieję, że uda się jak to Scam Altman powiedział "zrobić AGI które wymyśli nam jak być na plusie" XD
  19. Masz romantyczne wyobrażenie o studiach, ambicji studentów i całej otoczce, To masówka, przedłużenie młodości, parking dla bezrobotnych, sposób na znalezienie męża, pobalowanie, w końcu na swoim na garnuszku rodziców, indoktrynacja pod dyktando aktualnej władzy, noooo i tak garstka ambitnych na garstce kierunków :) albo na skróty i kupić papierek choc kolegium tumanum zamknięto ale to nie jedyna droga :)
  20. No dużo dobrego słyszałem o tej grze, poza oczywiście zachodnimi "obiektywnymi" "recenzentami" :) Chyba też kiedyś się skuszę :)
  21. A tak nieco zmieniając temat to na epicku darmo song of conquest - taka trochę wariacja na teamt herosów, i bardzo fajna i do tego jakieś piraty i tez spoko nawet wyglądają :) Songs of Conquest | Download and Buy Today - Epic Games Store Rogue Waters | Download and Buy Today - Epic Games Store

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.