Jump to content

blazejbobek

Members
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

blazejbobek last won the day on June 22

blazejbobek had the most liked content!

Community Reputation

108 Excellent

About blazejbobek

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hey! Dodałem książkę w formatach .epub i .mobi. Jakby ktoś miał czas i ochotę potestować na kindle'u, tablecie lub telefonie, byłbym bardzo wdzięczny 🙂 Składałem ebooka pierwszy raz w życiu, dlatego chciałbym potestować na jak największej ilości urządzeń 🙂 Ebooka można pobrać z https://blazejwilczynski.github.io/rockstar-book/ Pozdrawiam 🦖🤓🎸
 2. @fletcher Super Ci wyszedł ten Ghost. I ja chętnie bym zobaczył oteksturowaną wersję 🙂 Pozdr!
 3. Hey. Wrzucam projekt strony www do mojej debiutanckiej książki „Rockstar”. Została ona wydana siedem lat temu poprzez portal crowdfundingowy, a kilka miesięcy temu postanowiłem ją przepisać i udostępnić ją za darmo na samodzielnie zrobionej stronie. Strona www jest dosyć prosta, do stworzenia grafik użyłem Affinity Designer, a do zaprojektowania layoutu – Adobe XD. Całość zakodziłem (html/css/trochę javascript) używając do tego jekylla (https://jekyllrb.com/) i Visual Studio Code. Okładka książki autorstwa Sainera. (instagram.com/sainer_etam) Książka jest jeszcze przed redakcją, ale można już ją pobrać w pdf. Jakby komuś chciało się ją przeczytać, byłbym wdzięczny za podesłanie informacji o błędach 🙂 Strona aktualnie pod adresem: https://blazejwilczynski.github.io/rockstar-book/ Pozdrawiam!
 4. Wygląda super 🙂 Trzymam kciuki!
 5. @gryzon Ogrom pracy i pełna profeska 🙂 Gratulacje 🙂
 6. Nie powiem, za tą cenę maxa indie bym przytulił :}
 7. @claymor Wygląda to bardzo dobrze 🙂 Mógłbyś napisać w czym modelowałeś/renderowałeś? I praca robiona hobbystycznie czy jakieś zlecenie (od miasta) ? Pozdrawiam!
 8. Super 🙂 Strona/forum naprawdę dobrze wygląda! Gratzy!
 9. @ArturPaprocki super dziękuję za info, czekam na zmontowany wykład i trzymam kciuki, żeby YT odblokował materiał z Aresa :). Pozdrawiam!
 10. Hey, Mam pytanie. Czy będzie stream na żywo na kanale YT WIT-u? Czy pojawi się dopiero później? @ArturPaprocki Czy możliwy jest reupload materiału "Spotkania z Twórcami - zespół postprodukcyjny Ares", bo YT pokazuje, że Fox to zablokował :/ Pozdrawiam :)
 11. Jak zawsze ŁAŁ :) Czekam na Twoje postacie w Cyberpunku :}
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy