Jump to content

biglebowsky

Members
 • Posts

  3,810
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

biglebowsky last won the day on May 23 2011

biglebowsky had the most liked content!

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

biglebowsky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1.2k

Reputation

 1. @thirdeye "siedzę" to za dużo powiedziane, raczej wpadam z odwiedzinami w święta:) Też śledzę:) @rymin, @revrite, Dzięki, To nie tak że kompletnie się przesiadłem ale większość niekomercyjnych ilustracji roię na Ipadzie. Zdażały się też komercyjne koncepty. To jest super narzędzie. Cintiq nie daje tego poczucia że nie myślisz o sprzęcie a po prostu rysujesz. Nic bardziej zbliżonego do naturalnych mediów pod kontem płynności działania i obsługi nie spotkałem. Nie zastąpi mi desktopa, bo jednak photoshop ma kilka przydatnych funkcji i lepiej soboe radzi z dużymi formatami, jednak wacom może czuć się poważnie zagrożony (w końcu)
 2. @Rafał, słodzić to ty umiesz :D Dzięki @Graft, Zawsze mam spory zbiór refek. W tym wypadku nawet sam kobinowałem żeby robić makro okruszków chleba.
 3. Z mojego ramienia arty wykonywali: Marcin Basta Michał Sawtyruk Igor Piwowarczyk Są już w oficjalnych kredytsach, może uda się tutaj updatować info?
 4. To pochwalę bo faktycznie wydaje się że jest znacznie lepiej. Możliwe nawet że to najlepszy legendowy film. Nie że nie ma wpad ale jakoś składniej i ładniej i próbowano w to jakąś myśl włożyć.
 5. Rozpiska: http://cgpress.org/archives/black-friday-cyber-monday-2016-sales.html
 6. Tak, brusherator, mimo koszmarnej oprawy wygląda obiecująco. Magic Squire ma niestety dużo błedów jeszcze. Męczę Anastasiy o fiksy. Swatchoos dla mnie ma bardzo niską funkcjonalność, engine próbkowania kolorów jest słaby a support mnie olał więc obecjen wersji nie polecam.
 7. Hej, Oglądam i uderzyło mnie po oczach to City Poprawka vs pierwsza wersja. Czemu w taką stronę? jaką historię chciałeś opowiedzieć? Oczywiście to osobiste przemyślenia ale pierwszy obrazek ma wyraźna myśl. Dzieciaki na dachu na krawędzi. To samo w sobie stanowi już silny kontrast. To już jest solidna opowieść. Bez popadania w patos, przesadę, jestz umiarem. Poprawka jest nieprzejrzysta. Dzieciak gra, jakiś futuro-dementor się zbliża. Nie wiadomo czy to kumple, czy może ten mroczny go zje, może jest po prostu ciekawy w co chłopak gra. Gdybym miał głosować to pierwsza wersja zdecydowanie wygrywa.
 8. Okropne. Mam nadzieję że Tomkowi się taka wtopa już nie powtórzy. Może to jakaś nauczka ze trzeba spędzić więcej czasu na przygotowaniach, że dobrze wchodzić na plan z wizją. Scenariusz: Szyty grubo, kulawy. Chyba ani jedna linijka nie wnosi do filmu. Mam odczucie że dużo lepiej się ogląda bez dźwięku (sprawdzałem) Film jest tak samo zrozumiały a suchary nie wytrącają. Motywacje Bogusia umowne i pretekstowe, Bardacha zbędny. Sen wciśnięty na siłę. Montaż: Czyta się, fabuła jest przejrzysta ale to tyle plusów. Cięcia robione toporem. Może faktycznie nie było materiału do sklejania? nie wiem. Dlaczego Boguś patrzy się na Bazyla przy pierwszym jego pojawieniu i nie zmienia w kamień a jakiś koleś w skafandrze zmienia bo dostrzegł kreaturę kontem oka? Skoro chcemy pokazać piękną pannę w samochodzie to czemu nie dać detalu a nawet kilku? Można by tak wyliczać. Aktorstwo: Straszne. Boguś ma zero ikry. Gdzie ten słowiański *****? Duka co ma powiedzieć a potem nagle jest policjantem, twardym gliną, pokazującym odznakę nikomu innemu tylko widzowi, przebijając 4 ścianę. Gdy przemieniany w kamień wyciąga lusterko na smoka robi to jak by przysypiał, z lekką nutką zdziwienia. Dziewoja robi żadne wrażenie, kompletnie trudno zrozumieć czemu Boguś ma się za nią uganiać. Na takim tle trudno Lubaszence nie wypaść dobrze. Zdjęcia: Przy takim potencjale zrobić tak średnie ujęcia to wręcz wyczyn. Mi osobiście brakuje ogrania oczu bazyliszka. Nie było by fajnie zostawić je sobie na końcówkę? Taki element najbardziej tajemniczy, magiczny. Tu widzimy je na start, jeszcze w jaskini, pierwsze co to świecące ślepia. Sam design kreatury w moim odczuciu średni, jest oki, nie porywa nie razi. Strasznie mnie drażni głos dziecka. Niepotrzebny, wytrącający, jakoś kompletnie nie pasuje. Brakuje często integracji z otoczeniem, skoro kreatura wskakuje na samochód to fajnie gdyby przygniotło dach, nie? Koleś włazi do krateru (czy co to jest) jeszcze się skały żarzą a on się nawet nie spocił. Ale żeby nie kończyć negatywnie to podobał mi się pomysł ataku lustrem w ramie.
 9. @Imperator Dzięki olbrzymie za rzucenie info o Swatchoosie i MagicSquire. Wyglądają bardzo obiecująco.
 10. Dzięki za fronta, miło, Drax: używam Companiona 2 Póki co mogę wrzucić takie skrawki wipowe z czegoś nad czym pracuję obecnie.
 11. Tak to bywa że czasem się coś zacznie a potem to ląduje w koszu.
 12. Pod koniec zeszłego roku miałem przyjemność robić kilka konceptów do krótkometrażowej hiszpaskiej produckcji. Na razie mogę upublicznić szerszemu gronu jeden z nich:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy