Jump to content

Marcin Fogler

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Marcin Fogler

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Łódź
 1. Szczerze mówiąc poprawka to miał być manifest umiejęstności jakie zdobyłem w kwestii koloru, perspektywy, formy itd. Taka jakby pokazówka z tego co potrafię. Do tego dopowiedziana historia o Duchu miasta ( bo taki jest oryginalny tytuł). Ale masz rację zagubiła się przez to tożsamość tej pracy - prawdziwość, niewinność którą miała tamta praca. Ujmę to tak: Pod względem techniki nowa praca jest lepsza, lecz pod względem opowieści, narracji pierwsza praca jest lepsza. Jednak nie skreślałbym żadnej. Obie prace mnie definiują z tego co zrobiłem przez lata. Jednak teraz z umiejętnościami, które posiadam będę szedł w stronę opowieści i klimatu taki jaki jest w pierwszej pracy.
 2. Jeśli chodzi o "Wojnę i Pokój" to masz rację. Pomimo starań ta praca mi nie wyszła. Być możę zrobiłem ją w zbyt dużym rozpędzie. Niedługo ją pewnie poprawie. Narazie chwilo przerzuciłem się na płótno :) Ale niebawem powrót do Concept Artu, być może z jeszcze większym uderzeniem :D !
 3. Kolejna praca. Jest to poprawiona praca sprzed 2 lat. Dodałem sporo elementów, zmieniłem dynamikę. Pojawiły się jednak z problemy z malowaniem miasta. Ten fragment zrobiłem troszkę intuicyjnie, niektóre elementy sa zrobione szkicowo. Niektóre przykryte. Nie wiedziałem do końca jak się do tego zabrać free photo upload
 4. Jeszcze jedna praca z ostatnich dni. Nie wiem czy nie jest za bardzo przesiąknięta ciepłym kolorem. Co sądzicie? upload images free
 5. Siemka, sorry za lekko opóźnioną odpowiedź, ale zrobiłem sobie tygodniowy urlop od pracy. Wróciłem wczoraj i wieczorkiem lekko pozmieniałem pare rzeczy. Otóż na levelupie doradzili mi, żebym usunął górę i dodał jeszcze trochę światła. Ja poszedłem krok dalej, światło na postaci, wiecej kolorów oraz różnorodność odcieni na skałach. Jak to wygląda? Co sądzą inni?
 6. Cześć! Przyznaję, że trochę utknąłem w fazie kończenia pracy... Nie wiem czy światło na postaci takie intesywne nie jest zbyt sztuczne. Czy wojownik nie powinien jakoś jeszcze bardziej się wyróżniać? Macie jakieś pomysły?
 7. Sarah Connor link: https://s13.postimg.org/y5o83i99z/MAX3_D_SARAH_CONNOR_POSTPRODUKCJA_72dpi.png
 8. Revrite! Skorzystałem z kilku Twoich rad i postanowiłem poszukać czegoś u wymienionych artystów. U Sargenta znalazłem doskonałe portrety. Spróbowałem zrobić studium jednego z nich na tradycyjnym płótnie. Użyłem do tych praktyk farb olejnych. Mój obraz: Refka: Jestem świadom, że za bardzo poszedłem w zielenie w pewnych ciemnych fragmentach przez co całość wydaje się nieco oziębła, ale jest to wynik braku doświadczenia w tradycyjnym malarstwie. C&C are welcome :)
 9. Nowa praca "Dłoń" z serii portretów kobiet. Co sądzicie? Co byście zmienili?
 10. https://s32.postimg.org/4f0a8i0fp/YOMBIE_OK.jpg
 11. Ostatnia praca pt."Bagaż Doświadczeń", po około 1,5 roku malowania na tablecie. Co sądzicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy