Jump to content

w8jek

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

w8jek last won the day on June 8

w8jek had the most liked content!

Community Reputation

71 Excellent

About w8jek

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W wolnym czasie podczas kwarantanny zrobiłem krótką animację w stylistyce starych kreskówek z lat 30. Co prawda tutaj jest wątek zbiorczy, ale część osób zostało odstraszonych pierwszymi przygodami Psotnika, dlatego tej części postanowiłem założyć osobny wątek. Jeśli jednak jakoś narusza to regulamin forum, to proszę o usunięcie tematu. Na początek może zwiastun: i właściwa animacja: Zaczarowane miasteczko skrywa nocą wiele atrakcji, ale nie wszystkie są tu po to by rozbawić gości.Więc miej się na baczności, bo kiedy zanurzysz się w szaleństwie, nie będzie powrotu. dla zainteresowanych, krótki making of kilku scen: i jeszcze na koniec plakat nawiązujący do filmu o podobnym tytule:
 2. @Temporal hej, dzięki za uwagi, trudno mi się z Tobą nie zgodzić. Te pierwsze "Psotniki" zrobiłem jakieś 6 lat temu i były to pierwsze "poważniejsze" próby animacji rysunkowej. Czy jest na to popyt trudno mi powiedzieć, bo wszystkie powstawały w wolnym czasie;) Ten najnowszy (czarno-biały) to zdecydowanie bliższy mi na ten moment kierunek i po Twojej uwadze zastanawiam się, czy nie lepiej zrobić mu osobnego wątku, żeby pierwszymi "odcinkami" nie zniechęcić do obejrzenia najnowszego.
 3. dobry wieczór! w końcu udało mi się zrealizować kolejny odcinek Psotnika, tym razem w stylistyce lat '30 wszelkie opinie mile widziane Zaczarowane miasteczko skrywa nocą wiele atrakcji, ale nie wszystkie są tu po to by rozbawić gości. Więc miej się na baczności, bo kiedy zanurzysz się w szaleństwie, nie będzie powrotu. p.s. to mój pierwszy post na "nowym" forum, mam nadzieję, że nic nie popsułem..
 4. bardzo fajne! podziwiam ogrom pracy, osobiście wolę wersję bez napisów p.s. zauważyłem, że będziemy rywalizować o tobołek Koziołka na O!pla w tym roku, powodzenia!
 5. nowy temat to ŚWINIA PIG Deadline: March 24 at 11:30pm in your timezone po kilkumiesięcznej abstynencji postanowiłem wrócić do loopów, tym razem w pierwszy weekend spróbowałem zrobić najprostszy pomysł jaki mi przyszedł do głowy, oto: Boneless Pig [video=youtube;l1-yXjD-DiU]
 6. minęło już prawie 2 lata od ostatniego odcinka Psotnika, więc jak zazwyczaj po tym czasie naszła mnie ochota na kolejny odcinek, tym razem jednak postanowiłem go przestylizować pod lata 30' póki co mam tylko postać i kilka niedoprecyzowanych pomysłów na odcinek:
 7. @up dzięki wielkie, miło, że się podoba, najtrudniej chyba było trzymać się tej stylistyki przez cały czas bo jednak co jakiś czas kusiło dodać koloru, albo więcej szczegółu:)
 8. dobry wieczór! może ktoś kojarzy mnie z tematu (niestety ciągle bez odzewu) z Loopowanymi animacjami tematycznymi (http://max3d.pl/forum/threads/103143-LoopdeLoop-czyli-cykliczne-animacyjne-wyzwanie), otóż kilka ostatnich tematów musiałem odpuścić z powodu większego projektu, który po godzinach realizowałem przez kilka ostatnich miesięcy razem z dziewczyną, Kaśka zajęła się konceptami, layoutem, ja scenariuszem i animacją wszelkie uwagi będą mile widziane, poniżej ów animacja i trochę "making ofu": koncepty: nie wiem jak sensownie je ustawić w poście, więc jakby ktoś chciał więcej w lepszej rozdzielczości to zapraszam tu: https://www.artstation.com/artwork/d55Xw proces jednego ujęcia: i trochę finalnego efektu:
 9. tym razem i mi nie udało się nic zrobić, ale to z powodu, że siedziałem nad większą animacją, którą pewnie się Wam pochwalę po nowym roku (na razie nie mogę jej upubliczniać), niemniej jest nowy temat, a czas do końcówki stycznia: CURRENT THEME: BUG Deadline: JAN 28 at 11:30pm in your timezone
 10. @michalo- to prawda, główny problem z postaciami był, że nie były przygotowywane pod ujęcie tylko w taki sposób, żeby można było je wykorzystać w wielu scenach, stąd często jest to widok z profilu lub frontu, a dzieciak faktycznie był pierwszym lepszym mimo, że jest to dosyć kluczowa postać, nic nie zostaje tylko wyciągać wnioski na przyszłość:)
 11. jeszcze dorzucam (niedawno publikowaną) chyba lepiej przyswajalną (bo tylko minuta) wersję, to raczej taki trailer powstały z przemontowania teledysku pod miks utworów z całej płyty obecnie kończę coś nowego w zupełnie innym klimacie, po ponad roku wydaje mi się, że jest jakiś progres, ale to pochwale się za jakiś czas:)
 12. @PoltoonTV- sam (tzn. z kumplem) kiedyś próbowałem zrobić serial animowany, powstało nawet kilka odcinków ( http://max3d.pl/forum/threads/92531-Dziura-absurdalny-serial-animowany-(dla-starszych)-NOWY-ODCINEK-14-02!?highlight=dziura ), to powstawało w wolnym czasie, w ramach "odreagowania";) z perspektywy czasu widzę, że okropnie to wygląda wizualnie i technicznie, scenariuszów prawie tam nie było, więc nawet nie wspominam, ale warto było choćby z tego powodu, żeby wiedzieć jakich błędów już nie popełniać, więc rób to co robisz, staraj sobie stawiać coraz większe wymagania (rozplanować dobrze tempo akcji, scenariusz, pomyśleć o aktorach do dialogów itp.) podejrzewam, że jesteś w wieku okołostudenckim, więc jeszcze masz dużo czasu na eksperymentowanie, więc kombinuj, oglądaj tutoriale, rób też inne animacje po za tym serialem, żeby to nie stało się Twoją manierą i przede wszystkim dobrze przyjmuj krytykę :) powodzenia
 13. w ramach przypomnienia, jest już nowy temat: CURRENT THEME: POWER Deadline: SEPT 24 at 11:30pm in your timezone może tym razem ktoś dołączy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy