Skocz do zawartości

Kilka rysunków ołówkiem( i jeden kredkami)...


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej kilkal inków do moich ostatnich prób z ołówkiem(i kredkami...). Może po mnei jechac do woli:)

 

1.To miał być mój autoportret...w rzeczywiśtości mam jeszcze paskudniejsza mordę.

 

autoportret16tl.jpg

 

2.Rysunek zrobiony dla kolegi i przy okazji troche oszukany. Naszkicowałełem ogólny kształt prosto ze zdjecia.

 

syrenkabypaul2bf.jpg

 

3.Rysunek na zamówienie

...przez 2 miesiącenie mogłem sie do tego zabrać w końcu zrobiłem podbnie jak w przypadku syrenki...buuu!!! Staczam się! :(

 

dziewczynka13uw.jpg

 

4.Cyber śmierć...nic orginalnego...

 

cyberdeath3go.jpg

 

5.Śurrealizm...miało być coś w rodzaju obrazów Salvadore Dali z realistycnzym tłem.Miało tak być...

 

szachytowarzystwo7yj.jpg

 

6.Rcyerz ciemnej strony mocy...

 

sithsoldier4mf.jpg

 

7.Jak widac...zombiak....

 

zombie4ty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jakis potencjal w Tobie jest :) cwicz, pracuj, rysuj, trenuj (a najlepiej przerzuc sie na digital 2D :D ) bedzie dobrze ;)

 

Ja tam jak narazie sie z portretami wstrzymuje, bo twarz to jeden z trudniejszych elementow do narysowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać cierpliwość i duży potencjał! Teraz trzeba by go jakoś ukierunkowaci nadać mu kształt bardziej profesjonalny.

 

W przeciwieństwie do kolegi DEUS'a zachęcam do rysowania 'analogowo', bez tego ani rusz... digit można sie uczyć przy okazji :) Do nauki najlepszy jest ołówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podobają rysunki z natury:)(syrenka rulez), te z wyobraźni już trochę mniej. Ćwicz, bo jak już zostao powiedziane potencjał w Tobie jest:) Moja rada to taka,żebyś zmiekczył nieco kreskę przy rysowaniu włosów, prowadź ją swobodniej. Pozdrawiam i czekam na więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności