Skocz do zawartości

reactor... przenikanie sie bryl..


upsilon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 3dsmaxa6 i od niedawna sie nim bawie. mam bardzo male doswiadczenie wiec dlatego prosze o pomoc. modeluje sciane z cegiel.. ktora rozbija kula. wszystko idzie pieknie... nadalem mase przedmiotom.. zrobilem wszystko to co znalazlem w tutorialu... i cegly sie odbijaja od siebie (jak jest ich malo)... postanowilem powprowadzac moje male modyfikacje i tu pijawia sie problem.. stworzylem DUZO cegiel.... i rozbijalem mur z duza szybkoscia... cegly zaczely sie przenikac (nie wszystkie)... nie wiem co mam z tym zrobic... naczytalem sie ze to jest blad 3dsmaxa..a dokladnie reactora.. ale ludzie ktorzy pisali posty o tych bledach pracowali na maxie2 albo 3...... ja mam maxa6.... i czy nadal jest ten problem?? jesli wiecie jak go usunac to pomozcie.

 

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki za pomoc :) ogolnie o samplach juz slyszalem... faktycznie zrobie tak.. natomiast dziwie sie ze wychodzi juz 6 wersja tak znanego programu a reactor jest dosyc nieudolny.. w takich kwestiach.. o ile dobrze wiem to Ci ktorzy pracuja na Mayi nie maja z tym problemu.. ale moze sie myle.

ciekawe jak jest z reactorem w wersji w 3dsmax7.

 

jeszcze raz dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności