Skocz do zawartości

Scena 3D: Arsenal


th0m@s

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać jestem nowy na forum witam wszystkich ;p Tu zamieszczam moje pierwsze "coś" co wydziergalem w maxie (nie licząc tutków) i odrazu mam pytanie co zrobic z tą wodą żeby dalej od brzegu nie wyglądała tak badziewnie. Za komentarze dzieki :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

daj jakas mape HDRI to bedzie lepsza ... jest badziewna bo nie ma sie co w niej odbijac

 

ps. nie pisz za chwile z pytaniem czemu nikt nie odpowiada

 

1. jest poniedzialek

2. dzieci sa w szkole

3. reszta pracuje ...

 

to nie calodobowy gdzie ciagle jest otwarte ... przyzwyczaj sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

witamy na forum ;) co do wody Marcin chyba wszystko powiedzial ;)

 

modele dosc proste ale widac ze sie postarares samemu robiac do tego teksturki (chyba) i to na twoja korzysc ;)

 

te roslinki na pierwszym planie troche rzadkie no i woda powinna byc chociaz troche przezroczysta ;)

i jeszcze jedno - oswietlenie - w miejscach cienia nie powinno byc tak czarno - jezeli uzywasz scanline'a to zainteresuj sie light-tracerem albo zalatw sobie jakis rozszezony renderer jak naprzyklad vray, brazil, czy maxwell ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin poprostu zobaczylem ze watek byl odwiedzany pare razy ale nikt nic nie pisal wiec nie denerwuj sie :) dzieki za wskazowki postaram sie cos z tym zrobic chociaz poki co moje mozliwosci sa hmmm... skromne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zamek czy co to jest jest git zwłaszcza texturyco do wody...wiesz nie buj się oszukiwać...jest taki fajny plugin zwie się "Natural shader" daje zajebi...efekty co do textur(wody zwłaszcza) no to tyle.

Acha coś jest nie tak z lądem jakiś taki mało szczegółowy się wydaje.

 

PS.Facet jesteś podobny do mnie :) (też się z początku kotłowałem, że mi nikt nieodpowiada) mieszkasz w Gdańsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej dokladnie na drugim końcu Polski ale to niczego nie zmienia ;p dzieki za wskazowki :) A co do lądu to jak zagęszczam ta trawe i rozjaśniam scene to mi sie komp wiesza :] Żalosne ale co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności