Skocz do zawartości

WIP - egipski wamp-ir ;)


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

nie patrzcie na tytul, bo byl robiony na szybko. Generalnie nie tytuluje prac, bo wtedy lepiej jest je ogladac - autor niczego nie narzuca odbiorcy :)

 

 

Wiec tak... dotychczasowa praca powstala w jakies trzy wieczory w Painterze 9 (ktorego wlasnie walkuje - genialny jest ten program) i po czesci w Fotoszopie7. Nie przestraszcie sie tego co tu widzicie, bo w pewnym momencie pracy okazalo sie, ze krawedzie sa nie wykonczone i ogolnie jest maly nielad w warstwach. Mam nadzieje, ze dzisiaj uda mi sie to poprawic... wrzucam dwie wersje obrazka. Jedna calkowicie nude ( ;) ) i druga w lekkim okryciu (ktoro niezabardzo wyglada na okrycie :P ). Na twarz sie nie patrzcie, bo to narazie wielka prowizorka i test. Powiedzcie tylko, czy nie wyglada ona na "zbyt duza"..

 

Mam nadzieje ze doradzicie mi, ktora wersja lepiej wyglada. Z tego co widze u siebie w warstwach, to jeszcze troche potrwa zanim doprowadze obrazek do porzadku :P (naprwade nie wiem skad mi sie 92 warstwy wzielo o_O ). Napiszcie co myslicie o kadrze, jakie macie pomysly i ktora wersje lepiej jest "kontynuowac". Licze na Was bo bardzo zalezy mi na skonczeniu tego obrazka a tkwie w martwym punkcie :P

 

cl32e220rc.th.jpg cl32e214yk.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mnie sie nie podoba :/

co ona taka sztywna jakby, z przeproszeniem, na kiju ją posadzobna. jej lewa noga, jest nienaturalnie pionowa, przedluza os ciala oraz os obrazu potegujac symetrie calej kompozycji (bleee). Moze sprobuj pozy takiej jak w zalaczniku - wydaje sie naturalniejsza. Poza tym, nie wiem jak to z wampiroami jest, ale ta pani zdaje sie nie dysponowac ukladem miesniowym

 

pozdrawiam

 

;)

 

P.S ten szkicyk zrobilem tak na szybko zeby zilustrowac mysl, wiec sie prosze nie czepiac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz ma taką jakby udusiły ją te bransolety co ma na szyi. Swoją drogą za dużo tu fotografii a za moło twojej pracy tak mi się widzi, uwagi jak wyżej, dorzuciłbym jeszcze większą gamę kolorów i jakieś nastrojowe światło z konkretnej strony, a nie jak na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kru--> Twój szkic jest akurat niczego sobie - nie ma sięczego czepiać.

A pracy w temacie to moim zdaniem jeszcze troche brakuje. Tło jest lepiej wyrysowana niż postać, a tak nie powinno być. Postać jest płaska (jak i zresztą cała praca). To dopiero wip, więc wszelkie uwagi mam nadzieję się przydadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyzby Queen of the Damned?? W miare jakos widze nawiazanie, tam (w filmie) też był taki motyw z posągiem, że była sztywna, właśnie jak na kiju usadzona. Mnie się podoba, pracuj, pracuj będzie dobrze :). Ja bym tylko finalnie to troche zżółcił i przyciemnił, będzie lepszy klimat :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności