Skocz do zawartości

Scena 3D: Bardzo mala lazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

oto efekt pracy ... nie jest moze najlepiej, ale dopiero startuje z v-rayem, czy to normalne ze taki obrazek renderuje sie 14 godzin ??? rozdzielczosc 900x1800 ... do tego dual athlon 1800, 1Gb ramu ... bede wdzieczny za wszelkie komentarze ewentualnie podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciasno ... bo to brytyjska lazienka, a tam sie strasznie ciasno projektuje i buduje ... swiatlo ... hmmm w projekcie byly dwa zrodla, poza tym chcialem zeby bylo jasno ... choc moglem faktycznie zagrac troche cieniem ... dzieki za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, bardzo mala lazienka.. popatrzmy

Twoja rura powinna byc dluzsza... (od umywalki oczywiscie :P )

Temu klopowi czegos brakuje

Umywalka jest tez strasznie wysoko w porownaniu do tronu, chyba powinna byc bardziej niska albo kibelek troche wyzej. Reszta jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rura od umywalki jest za krotka :) no i swiatelka na gorze, te dwa male kwadraciki. szczegolnie ten wyzej gornej krawedzi ujecia.. tam nic sie nie dzieje...a szkoda.. przydaloby sie kilka szczegolow ktore poprawilyby tamte czesc. ogolnie mi ise bardzo podoba :) sam mam mala lazieneczke :) a ta jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jak uzyskałeś taki efekt, jakby "malowania"? Widzę takie pomieszanie efektu rysunkowego i rzeczywistego. Bardzo ciekawie się to prezentuje;] A Wy też nie macie się już czego czepiać jak długości rurki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki za reakcję i komentarze. Łazienka jest mała, bo takie są wymagania klienta, a co do światła to faktycznie mogło być lepiej, źródła światła są w gipsowych rozetkach, natomiast render jest jasny bo publika tak lubi :).

Co do efektu "malowania" to sam byłem zaskoczony efektem, szczerze powiem jest to dość przypadkowe. Wkrótce wrzuce ustawienia GI. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki za reakcję i komentarze. Łazienka jest mała, bo takie są wymagania klienta, a co do światła to faktycznie mogło być lepiej, źródła światła są w gipsowych rozetkach, natomiast render jest jasny bo publika tak lubi :).

Co do efektu "malowania" to sam byłem zaskoczony efektem, szczerze powiem jest to dość przypadkowe. Wkrótce wrzuce ustawienia GI. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności