Skocz do zawartości

3ds i photoshop


Gość isqa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo ważne (dla mnie) pytanie.... Trochę mi głupio bo widzę, że wszyscy tutaj są bardzo zaawansowani w 3ds i mogą uznać moje pytanko za banalnie proste ale jestem BARDZO początkująca i nie mam jeszcze zielonego pojęcia na temat pracy w tym programie. Przechodząc do sedna - wiem, że można łączyć pracę zrobioną w Photoshopie z pracą w 3ds ale jak to się robi??? Jeśli dobrze sprawdziłam to jest tylko jeden wspólny dla tych programów format i to jest AI, w jaki więc sposób mogę wstawić zdjęcie do 3ds????

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja robilem sobie ikonki do UI maxa w photoshopie :>

 

wszelkie textury , tła , pozniejszy post procesing renderu z maxa w PS

 

to tak jak by max byl budowniczym a PS wykończeniowcem ... jedno i drugie moze zyc bez siebie ale bardzo przyjemne efekty wychodza po ich wspolpracy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie słyszałam... no i widziałam kilka efektów - jestem zafascynowana!!! Photoshop'a znam myślę, że dosyć dobrze ale 3 ds wydaje mi się trudnym programem i pewnie bez pomocy się nie obędzie... Na pewno zafunduję sobię jakąś książkę no i Wasza pomoc również będzie mi bardzo potrzebna ...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha! Na pewno skorzystam, jest tu rzeczywiście bardzo dużo informacji i porad - tak że będę dokładnie wszystko wertować ! :)) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności