Skocz do zawartości

szkice


pa6L0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tej postaci chyba nie musze nikomu przedstawiać:] znam ją

 

 

 

 

 

na tyle dobrze ze rysowałem z pamięci....Jeszcze wtedy nie mialem tableta i mordowałem się z myszką

 

w corel draw 9 :] ...Czas: z tego co pamietam to siedziałem przy tym obrazku nie więcej niż 1h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko....przeglądam te niki i podpisy i mnie zastanawia czy jest na tym forum jakaś kobieta?? bo jak na razie to chyba nie widziałem takowej żeby sie wypowiadała [ale to chyba tylko przez to że jestem tu dość nowy :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że fuchikoma nie ostry:( ale nie mogłem inaczej posługiwac sie myszką:9..jakbym cienkimi liniami rysował [myszką] to by wyszło na szkic a nie na rysunek....jak będe miał czas to zabiore się za tablet i coś walne ....ale jak na razie czasu nie mam[matura..nowa :/ ...eh] :( ta szkoła to pozbawia nas wolności i szlifowania naszych umiejętnosci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko....przeglądam te niki i podpisy i mnie zastanawia czy jest na tym forum jakaś kobieta?? bo jak na razie to chyba nie widziałem takowej żeby sie wypowiadała [ale to chyba tylko przez to że jestem tu dość nowy :) ]

 

jest :) dzisiaj się zalogowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom jak na razie matura przedemną i mam czas tylko na słuchanie i życiem teorią...te szkice są w a4 i tylko w takim formacie mogłem rysować na przerwach na kolanie :( i uzywanie grubszego ołówka uniemożliwiło by mi rysowanie szczegułów:( ...ale i tak dziękuję za rady. Właśnie teraz staram się jak mam czas pracować właśnie nad perspektywą powietrzną,wartościują

 

 

cą[dość trudna dziedzina :/ ].Jak będe miał czas to postaram się wsadzić jeszcze obrazek jaki[NOWY, a nie stary jak to robiłem dotychczas:( ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daję tutaj jeszcze jeden szkic który wygrzebałem z czasów LO :) chyba z 2003 albo 2004 jak będę miał czas to go zapewne pokoloruję i dopracujęrotationofpb0oe.jpg

 

i jeszcze ten z 2002r wtedy uczyłem się perspektywy sam i wtedy jeszcze nie szła mi za dobrze myliły mi się linie zbiegowe itd. inspiracja kubą rozprówaczem:) rotationofpb25ev.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o 1 to jestem zdecydowanie na tak...fajny szkicyk...w drugim jest juz gorzej...przesadziles z kreska..niby miało wyjsc łądnie ale do mnienie przemawia...nei lubie tego typu ''kolorwania'' :p...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności