Jump to content

-Pa6L0-

Members
 • Posts

  284
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

-Pa6L0-'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. 1) do rysowania na pc potrzebny jest raczej tablet...jeśli ci zależy możesz kupić tani wacom 2 volito z ceną sięgającą max 200zł..na początek starcza. jeśli byś miał zamiar robić loga, albo jakieś strony internetowe w PS to wystarcza myszka. 2) to jest kadr z filmu "gnijąca panna młoda". pokaż referke to powiemy ci co jest źle i tobie samemu będzie łatwiej to zobaczyć :)
 2. z czego robisz tą figurke że takie szczeguły możesz rzeźpić? ja robiłem aliena w glinie, ale po wyschnięciu ze szczegułami było strasznie, a nawilżanie nic nie dawało :/
 3. huśtawka z króliczkiem bardzo fajne :) w tym mieście kropki(to chyba okna) w ogóle tu nie pasują..
 4. do jednej gry 25 domków...każdy domek robiłem 1 lub 0,5 dnia (pomysł+szkic+kolor+wykonanie). pokazałem wybrane, niektóre troche do siebie były podobne więc darowałem sobie pokazywanie ich. Jeszcze 4 daję:
 5. concept na digartową bitwe tutaj na razie tylko demon, wip: . jeszcze szkic wstępny: . aktualizacja: Niestety z braku wolnego czasu nie udało mi sie zdążyć na digartową bitwe: Tutaj daje ostatni WIP: . później to dokończę żeby mieć przynajmniej obrazek do portfolio :)
 6. budynki z nieukończonej gry internetowej Sion World, a dokładnie dwóch gier podobnych do siebie... (wszystko razem żeby nie zaśmiecać) obok każdego daje wersje w orgynalnym docelowym rozmiarze. niektóre musiałem wrzucić ze znakiem wodnym na wszelki wypadek. Wybaczcie. tablet + photoshop
 7. chyba masz racje..za dużo smużenia, będę musiał jeszcze to przećwiczyć.dziękuję :)
 8. photoshop+tablet takie coś mi wyszło..ćwiczyłem światła..głowe tylko w kolorze zrobiłem dla testu jak mi idą kolorowe światełka...Myślałem żeby całego kółkowego robocika tak w kolorze zrobić, ale musiałbym go generalnie od nowa mazać, więc trochę spasowałem(heh..wybaczcie)...a taki w czarnej-bieli nawet podoba mi się
 9. jeszcze troche bazgrołów, szkice nowe i nieco stare.zabrałem do kupy żeby nie zaśmiecać.wszystkie zrobione metodami tradycyjnymi, bez ps. :) ...
 10. niema tego utworu niestety na sountracku ani normalnym ani rozszeżonym. dlatego mi zależy na tym. Jakość dźwięku podobna do mp3 by mi wystarczyła.
 11. czy jest możliwe oddzielenie muzyki od vocalu gdy dźwięk jest w wersji 5.1, albo i więcej i na jeden głośnik gadają na drugim słychac akcje, a na innych słuchać muzyke ? bo chciałbym z pliku filmowego wyciągnąć jakoś tylko samą muzyke bez gadania i bez dźwięków walki. czy można oddzielić to jakimś programem ?
 12. obszar roboczy popchnąć do góry żeby cały statek było widać i kawałek nieba...dół też można by poszerzyć...bo te postacie po prawej niewiadomo co robią tam. i nie wiem co to jest to po prawej stronie przy krawędzi obrazka.
 13. batman brzydziej narysowany od supermana a nawet spideya :( ale i tak daje 4* za christophera
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy