Skocz do zawartości

efekty 3d w animacji


Gość kfadratow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kfadratow

Witam, pisze prace licencjacką

 

 

 

o efektach 3d w animacji... Pomocy.

...Potrzebne sa mi jakies materiały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiatj Kfadratow

 

Ja ostatnio bronilem pracy inzynierskiej temat mojej pracy ""Grafika komputerowa w przemysle rozrywkowym". Jesli jestes zainteresowany to moge Ci cos niecos poradzic i doradzic. Wiec wal smailo na gg. Jesli nie bedzie mnie to zostaw mi jakas wiadomosc a ja na bank Ci odpisze i podam Ci kilka ciekawych linkow, ktore dostalem od jednego z forumowiczow ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamiast głupich docinek można napisać przecież:

"Sprecyzuj proszę o co konkretnie chodzi bo nie wiem jak pomóc" ... albo czasmi lepiej nic nie pisać. Po prostu morda w kubeł...

Wybacz kfadratow... straszna tu dzieciarnia czasami....

 

poruszasz baaardzo szeroki temat... myślę, że jesteś świadomy. Potrzebuejsz czegokolwiek co dotyczy 3d i się rusza? czy może jakichś konkretnych realizacji kinowych? napisz czego od nas oczekujesz? jakieś linki do stron w necie? na pewno chętnie pomożemy...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo taaaaa.... wszyscy moge cos powiedziec tylko ja nie...

nooo ludzie przeciez zartowalem!!! i od razu "morda w kubel"???? ej..troszke za ostro

nawet kfadratow na to tak nie zareagowal..

-o efektach 3d w animacji- czyli polaczenie tradycyjnych metod z 3d? "wyspa skarbow" czy patrzac badziej w strone bielan wroclawskich "zlote krople"?

jesli tak to wiem ze na DVD (pelne wydanie) " wyspy..." sa fajne dodatki z pracy nad filem...

jesli nie to -tak, sprecyzuj o co chodzi i z ciekawosci jakie to studia...

i tak CHETNIE POMOGE! nawet bradzo i bo sam pisalem kiedys prace dyplomowa z "Przedstwianie pozaziemsjkich form zycia w historii kina",

 

byla 1 w nocy mialem wczoraj urodziny i moglem sobie pozwolic na taki tekst, bo i tak wiedzialem ze rano napisze tu cos wiecej :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności