Skocz do zawartości

co i jak ? czyli kupno kamery video


Gość mosh

Rekomendowane odpowiedzi

siema jestem tu nowy... wogole tak to interesuje sie filmem i chce w przyszlosci cos z tym robic... chcialbym zpytac Was jaka kupic sobie najlepiej kamerke (oczywiscie tylko ze nei zaraz za niewiadomo ile kasy... bo z tym gorzej:) )... pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm pytasz o scenariusz najlepiej daj tekie pytanko do ogloszen tam ci napewno ktos sie znajdzie a tak ogolnie to tez sie przymierzam do kupan kamery Panasonic NVGS 400 ma podobno objektyw Leica choc nie wiem czy wierzyc w to ;strasznie mi sie podoba :) jedynay mankament to ze obudowa jest plastikowa ...jest troche wieksza jak zwyczajne DV ki ale mi to nie przeszkadza ...troche przetestowalam i powiem niezla niezla ale byly to testy u znajomych i nie za bardzo czasu na to bylo poki co mi sie podoba ...zobaczymy czy czegos lepszego na rynek nie rzuca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym zmienić temat bo taki mało rzeczowy jest.

Co do kamery to jestem szczescliwym posiadaczem Panasonica NV-DS29- i moze nie jest to jakies cudo - ale to zadan amatorksich i roznorakich prob i treningow zupelnie starcza, jakos materialu jest zadowalajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności