Skocz do zawartości

nV FX5200 128 MB + nowy bios = nV FX 5200 64 MB ??????


jacor3003

Rekomendowane odpowiedzi

no więc mam taki problem:

Miałem nV FX 5200 128 MB z biosem 4.34.20.16.17 i wrzuciłem nowszy bios 4.34.20.75.00. Problem się pojawił po wyświetleniu komunikatu o poprawnym upgradzie biosu a mianowicie od teraz mam karte z 64 MB pamięci i nie wiem co mam zrobic?? próbowałem wrzucic inne biosy (......56.51, ........21.06) i niestety nie chce go zflashować. Może ktoś coś doradzi??

 

aha nie ma na sieci tego biosu który miałem "orYginalnie" wrzucony w karte gdy ją kupiłem.

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm... co za problem?

ściagnij sobie - referencyjny od nvidi - do twojej karty - musisz mieć taki bios jak karte czyli np. 5200 128 (128 bit) rozumiesz...? musi odpowiadać paramentrom twojej karty...

 

a pozatym w takich kartach nie zmienia się biosu... :P - bo to nic nie pomaga - swoją drogą jestem zdziwiony że 5200 mogą mieć zmieniane biosy... bo nvidia zawsze w swoich "najgorszych" kartach nie dawała takiej opcji... był nie programowalny bios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś powiedziec gdzie znajde ten bios o którym mówił enzo??

bylem na stronce nVidii i nie ma tam a pozatym w FAQ przeczytałem że nie nie mają biosów i że się tych kart nie flashuje (hehehe szkoda że dopiero teraz to przeczytałem=)

plizko dajcie jakiegoś linka chyba że ktoś ma pliczek (wersja z końcówka 16.17) do wrzućcie na ftp albo do mnie na maila [email protected]

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności