Skocz do zawartości

Początki ;D


Gość ostry992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ostry992

Mam 13 lat, właśnie kończe podstawówke, chciałbym się zabrać za robienie grafik, po prostu chce się tego uczyć przez najblizsze lata :) I Teraz jestem kompletnie zielony, nie wiem od czego zaczynac co mam robic i czym itp. Pierwszym moim krokiem było znalezc dobre, doswiadczone forum, ktore mysle ze mi pomoze :D. No to tak: Od czego mam zaczynac jako początkujący (zero umiejetnosci)? Co mam robić? Jakim programem? Jakby miał ktoś czas to bardzo proszę pisać na gg:4139914 chcialbym aby ktos mnie wprowadzil w ten" wielki świat grafiki" :O Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

uwierz mi ... zapewne nikt sie nie zglosi ;] to z czasem jest uciązliwe ...

 

z reszta sam powinienes zacząc ...

 

w dziale tutoriale na glownej stronie max3d.pl masz pelno tutków do 3dmaxa ...

 

z http://www.discreet.com mozesz sciagnac demo 3dmaxa ... (odrazu ciagnij z tamtąd plik Helpa do tego programu

 

jest duzo materialow szkoleniowych jak videotutoriale z Lynda.com ... moze ktos powie ze video tutoriale z Lynda.com sa laickie ale nie dla poczatkujacego ... wiele z moich znajomych nauczylo to podstaw 3dmaxa ...

 

angielski to niestety podstawa ... mozesz oczwiscie probowac bez jezyka ale daleko nie zajdziesz ... w grafice jako szeroko pojetej dziedzinie ten jezyk jest niestety wymagany (albo stety)

 

takze co zabraklo wielu moim znajomym to samozaparcia i wytrzymalosci psychicznej ... szybko mozesz sie tym znudzic ... ale niestety tak konczy wiele z poczatkujacych ...

 

powodzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ostry992

Mam certyfikat z Oxfordu ;) Uczyłem się od 5 roku życia, 2h dziennie, ceryfikat dostałem pod koniec 5 klasy podst. z angola celujący... oops. chwale się ... przepraszam

 

@Marcin

 

Thx, ale narazie nie myśle o 3D, 2D tylko o jakimś cieniowaniu, robieniu podstawowych grafik itp. może być np. rysowanie różnych broni, ubrań etc.

 

Czy Paint Shop Pro 8.0 dobry bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz rysowac to najpierw mysisz oponowac olówek. W necie jest wiele PDF'ów opisujących jak zaczac rysowac. Potem jak bedziesz juz na jakims dalszym etapie wtajemniczenia proponuje tablet a jeśli 3D to dokładnie to co Marcin napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności