Skocz do zawartości

Jaki program?


Gość witex

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem tu nowy i przejde do żeczy....Grałem już w wiele gier i w kazdej (np. te nowe gierki) podziwiala mnie grafika....codziennie ludzie wymyslaja rozne zeczy na temat textur dzieki ktorym tworza nowa gre. Ja sie juz bawilem tez w takie zeczy np. kiedys udalo mi sie stworzyc fajna textuke w corellu 11. W starym programie zbudowalem malą siekierę (to był hyba program : "3D single" bardzo stary....). Chcialbym teraz popraciowac w czyms lepszym i tworzyc lepsza grafike jaka kiedys stworzylem i swietna animacje (np. broni). Jaki polecacie program ? ale taki gdzie moge stworzyc idealną siatkę (jakiegos przedmiotu) a puzniej nalorzyc na to textury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co do idealnej siatki to od ciebie to zależy, nie od programu. Do wyboru masz dużo program, m.in.:3DStudio, Rhinoceros, Blender, Maya, itp. Najlepiej ściągnij sobie triala lub demko każdej z nich i oceń z którą najlepiejcie się pracuje. Co do tekstur to: GImp, Photoshop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki hlopaki....photoshopa mam.....bimpa nietrudno znalesc na necie....ale czy wszystkie programy te ktore wymieniles to sa po ang. ? jest jakies spolszczenie do niektorych z nich? niemowie ze nieumiem angielskiego (bo umiem dobrze) ale wiecie....zawsze lepiej sie osfoic z program gdy jest po polsku hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.....w zwiazku z animajca.....jesli bym zorbil jakies pomieszczenie i jakies przedmiot (np. pistolet) to w ktory program sie nadaje do przetestowania tego? chodzi o gre wlasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności