Skocz do zawartości

Obiekt 2d: Christa


Futro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;) zawod, ktorego sie ucze to lutnictwo (budowa instrumentow), zaczynamy wlasnie nowe zadanie na rys. technicznym tj. projekt wlasnego awangardowego modelu instrumentu (skrzypiec). Podczas projektowania mamy inspirowac sie wybranym przez siebie stylem sztuki. Ja wybralem gotyk, poniewaz najbardziej ze wszystkich mi sie podoba. Zalaczam wiec pierwszy owoc moich staran;P Wyjatkowo, nie prosze o komentarze na temat wykonania rysunku ale o wypowiedzi na temat estetyki instrumentu oraz wrazenia jakie wywoluje.

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam.

Fajny zawód. Ciekawa sprawa.

Co do o\instrumentu, wydaje mi się, że ten wypukły element na dole za słabo łączy sięz resztą. Popracowałbym nad tym, może powtórzyć coś podobnego w innej częci, może po przekątnej. Nie wiem, ale spróbuj coś z tym zrobić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie pomysl.

Gryf skrzypiec zakonczony jest ostro, niczym miecz, co wywoluje pozytywne wrazenie. Nie wiem w jakim stopniu mozesz sobie pozwolic na wykorzystanie wyobrazni w tym projekcie, ale ja bym wykorzystal w nim troche wiecej ornamentow, charakterystycznych dla tej epoki... moze jakas rozetke na srodku, czy cos :)

Wykonanie mile dla oka... popracuj moze jeszcze troszke nad szczegolami, choc nie wiem tez w jakim stopniu ma byc dopracowany ten rysunek...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności