Skocz do zawartości

animacja


Gość cfc

Rekomendowane odpowiedzi

jestem poczatkujacy i mam pytanko :)

jak robie animacje to animacja jest takjakby z okna perspektive a jak zrobic zeby animacja zostala przeprowadzona na obrazku po renderowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

CFC. chyba chodzi o to, że chcesz wyrenderować animacje na wykonanym poprzednio renderze... Musisz w Enverotment... (albo jakoś tak) wprowadzic materiał Bitmape i wskazać klip albo obrazek który ma bycwyświetlany w tle podczas renderowania animacji. ale osobiscie polecam renderowac z alfakanałem, i w jakims programie do montażu składac wszystko do kupy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz ma taki obraz z kwadratem przy dzbanku tam ustawiasz wszytko gdzie sie ma zrenderować i wogóle wszystko jakdlugo matrwac przyznam sie ze nie lubie renderowac zbyt zkomplikowanych animacji za dlugo zajumuje to czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano juz znalazlem odp chodzilo o "renderowanie animacji" , jak np obracalem sobie kamera wokol szescianu to ten szescian nie byl po renderze (np nie lsnial :P) a chcialem zeby lsnial jak kamerka lata wokol :) kurcze sam nie umiem tego wytlumaczyc :P sorx za problemy pzdr

 

ah a nie znacie moze jakis stron z tutkami takich o tworzeniu czegos od podstaw (tu jest taki tutek o szklanym stole to cos podobnego) dziex ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności