Jump to content

asblaze

Members
 • Posts

  1,749
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by asblaze

 1. menu Rendering = Render>Batch Render
 2. Jakby kogoś interesowało jak wyglądają prace Platiżowego "teamu B" - zachęcam do obejrzenia :)
 3. Rigowanie to kombinowanie - liczy się efekt końcowy a Twoim jedynym recenzentem będzie animator :D Przerób kilka tutków to złapiesz zasadę i ... wszystkie wywalisz do śmieci :D
 4. Ta .... oprócz UNDO :) wg mnie - też :)
 5. Hmmmm .. poważnie kiedykolwiek Warhammer kleił Wam się w stylizacji ? :D polecam obejrzeć to - może to trochę wyjaśni "dziecinne zestawienie projektów, palet i lalkowych kostiumów";) A co do armii - na prawdę fajne i charakterne wersje przepadły na rzecz "dyscypliny elfickich zbrojnych" ;)
 6. Skanowane ręczne rysunki storyboardu Dawida, z tego tekstury z alfą na nurbsowe plejny :) a one już animowane clastrami i kośmi :)
 7. Cześć! Wrzucam tutaj bo raczej już do tego nie wrócę. Animatik filmu który miałem w głowie (2009). Scena ze snem na siłę wrzucona, bo w jakimś tam konkursie miał być temat świąteczny. Na końcową sekwencję tez zabrakło czasu (konkurs), wiec kończy się dość ostro ale zgodnie z ideą. Dawid Szatarski - rysunki - polecam chłopa jako koncepciarza i sotrybordzistę Patryk Scelina - znacie ziomka z forum - wielka pomoc w udźwiękowieniu - miał pisać muzę do filmu, ale film nie powstał. Teraz jego kunsztu możecie posłuchać w teaserze gry "my memory of us" Wojtek Jastrzębski - pomoc przy animacji i gotowość do pracy przy filmie. Smoka 3d możecie zobaczyć w moim starym rigging realu - model zrobiony przez Mikołaja Krawcowa. enjoy a ... zapomniałem - wszystko w Maya
 8. Bezczelnie dodam: Agnieszka Neter koordynator grafików przy Księdze Dżungli i Dr Strange. Robiłem z dziewuchą we Wrocławiu - miło patrzeć gdzie zaprowadziły ją zacięcie i doświadczenie :) Gratulacje Aga :)
 9. asblaze

  Magic Forest

  Ej .... jak cycki niepotrzebne? Powaliło was? :D Wyobrażacie sobie Dead or Alive bez cycków? Sex and Violence qrwa Jest mega ... :D
 10. Na razie to mnie rozbawiło - Filmu nie ma ... ale fabuła znana ;) ... czytam dalej ;)
 11. Pióra były animowane, ale z tego co wiem - ostatecznie poszła symulacja. Też mam odczucie, że wrażenie stop-motion w pierwszych ujęciach determinuje odbiór postaci w dalszych.
 12. hmmm ... skoro umiesz czytać, to nie wiem co dodać :)
 13. Ja może i chętnie bym coś napisał, ale praca zespołu którego byłem częścią została już tutaj podsumowana ;) ... animowane w Maya :P
 14. Hahaha ... padłem ;) To jest wykluczenie społeczne mitologicznych stworzeń i mowa nienawiści. Obrażasz Fauny, Sfinksy, Gryfy, Centaury... :D
 15. ech - agdybybyl - jesteś chyba do tego stopnia uprzedzony, że już widzisz rzeczy których nie ma :) Jakby zamiast "allegro prezentuje" był napis "polski instytut sztuki filmowej prezentuje" miałbyś taki sam z tym problem? :P Czekam z niecierpliwością na premierę :)
 16. jak chcesz poprawić życie ludzkości to rzuć kompa i jedź budowac trakcje energetyczne albo kopać studnie w afryce :) jak na razie robimy w branży rozrywkowej której celem nie jest polepszenie życia ludzi, ale chwilowe oderwanie ich od niego :)
 17. Ja :) Muszę przyznać, że było to nie lada wyzwanie zestawić zaplanowaną dynamikę ruchu łazika z obniżoną grawitacją i pofałdowaną powierzchnią księżyca. Stanęło na zachowaniu kontaktów na kołach dla symulacji i rozbujaniu klatki :) Jednak 13km/h to nie 70 ;) Fajnie, że całość się podoba :)
 18. Myślę że animacja jest rwana przez stylizacje - dlatego pasuje :) Wizualnie podoba mi się bardzo - za to duże zastrzeżenie do audio. Mastering dialogów i ekspresja wypowiedzi niestety siada, ale chyba można coś z tym jeszcze zrobić :)
 19. Dziękuję ... to jest dyskwalifikacja na całej linii.
 20. Bawił się ktoś tym? Jaka jest fizyczna różnica między pełną a LITE? Jakieś wnioski? Bardzo proszę :)
 21. No trzeba przyznać, że ekspresja twarzy w fanowskiej wersji lepsza ;)
 22. asblaze

  przemijanie -

  Faaak ... przeoczyłem .... musiałem zobaczyć 2x :(
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy