Jump to content

Legends of Poland - Twardowsky


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dużo, dużo lepsze niż SMOK. Dużo mniej przekombinowany :) Polski klimat - sporo tych wstawek fajnych, od muzyki po dywanik, szklanki (pomijam flagi).

Edited by Adek
Link to post
Share on other sites

Dużo lepiej :) Bardzo spodobał mi się zabieg z popularnym utworem muzyki tanecznej :P (wg moich obliczeń popularniejszy niż gangnam style).

 

Szkoda, że grawitacja "gruntu" uciekającego spod kół skopana, ale to był widać już w trailerze.

Link to post
Share on other sites

Noooo pięknie tym razem, mucha nie siada :)

...i zaśmiałem się i było na co popatrzeć, jakieś drobne niedoróbki w fxach, flickowanie kamyczka(bez znaczenia)... to pewnie przez presję czasu/ilość ludzi.Gratulejszyn dla teamu.

Link to post
Share on other sites

Dużo dużo lepsze od... wiadomo już czego ; D Bardzo przyjemnie się oglądało, nie ma co czepiać się tutaj szczegółów technicznych w tak krótkim czasie wykonania, całościowo na duży plus ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Dużo lepszy niż Smok. Jak każdy chyba bałem się, że będzie podobnie źle, a tu miłe rozczarowanie. Fajne, żywe postacie.

Widać inną grupę docelową i może to taki przewrotny był plan, że na Smoka stękaliśmy, bo był dla gimby, a to się spodoba, bo muzyka ewidentnie z pokolenia 30-latków.

Anyways, jest dobrze :)

Link to post
Share on other sites

O jaaaaa...jakbym "Moon" oglądał ! Ale czad! :) Aktorsko siedzi mi to świetnie:) Baza cud-miód-malina, wnętrza bazy wogóle nie trącą "mychą" i taniością, dobrze zrobiona ta scenografia, oj dobrze:) scenariusz bardzo mi się podobał, generalnie całość ma taki "temperamencik", jest iskra między evil-babeczką a "ser" twardowskym:) za krótkie kurcze, się wciągnąłem że hej. Bardzo wiarygodnie wyszło zniszczenie bazy, naprawdę dobrze to wygląda! A ujęcia jak kolo-twardolo pociska łazikiem po księżycu rysując klejnoty - mistrzostwo:) Nie wiem kto to wymyślił, ale fajnie to się klei z tekstem że "nasa już robi o tym konferencję" :) he he he he he :) Gratulacje. Smok był dla młodzieży, Twardowsky dla ludzi 25-30+. Teraz rozumiem że "targetujecie" kolejne części, aż ciekawe jestem co będzie następne?

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy