Jump to content
osael

Legends of Poland - Twardowsky

Recommended Posts

a twardowski mi sie podoba pod wzgledem scenariusza i gry, duuzo fajniej to siedzi

Edited by uncle

Znacznie lepsze niż smok - generalnie łyknąłbym nawet pełny metraż w takiej konwencji. Sami aktorzy dodali masę dobra, wizualka nie boli, podobna była w Moon.

Gratulacje.

Dużo, dużo lepsze niż SMOK. Dużo mniej przekombinowany :) Polski klimat - sporo tych wstawek fajnych, od muzyki po dywanik, szklanki (pomijam flagi).

Edited by Adek

Dużo lepiej :) Bardzo spodobał mi się zabieg z popularnym utworem muzyki tanecznej :P (wg moich obliczeń popularniejszy niż gangnam style).

Szkoda, że grawitacja "gruntu" uciekającego spod kół skopana, ale to był widać już w trailerze.

NO!

I przestałem się tak bardzo bać o Wiedźmina :)

Wszystko przyjemnie spasowane, jedyny element który mnie kłuł to animacja i oświetlenie diabelskiego pojazdu.

Gratulacje !!! Przy tym skrypcie i tak fgajnie zarysowanych głównych postaciach aż się prosi o pełen metraż :) Smok rozbudził moje najgorsze obawy ale zostałem bardzo miło zaskoczony.

Super. Bardzo przyjemnie się ogląda.

Mam takie małe pytanie do twórców czy dobrze czuję:

Kapitan Bomba, Rafał Sonik, Black Mirror (odcinek świąteczny)? :)

Dooobre, podoba się. Dużo lepsze niż smok. I lubię Więckiewicza, więc kolejny plus dla filmu.

Noooo pięknie tym razem, mucha nie siada :)

...i zaśmiałem się i było na co popatrzeć, jakieś drobne niedoróbki w fxach, flickowanie kamyczka(bez znaczenia)... to pewnie przez presję czasu/ilość ludzi.Gratulejszyn dla teamu.

Dużo dużo lepsze od... wiadomo już czego ; D Bardzo przyjemnie się oglądało, nie ma co czepiać się tutaj szczegółów technicznych w tak krótkim czasie wykonania, całościowo na duży plus ode mnie.

Dużo lepszy niż Smok. Jak każdy chyba bałem się, że będzie podobnie źle, a tu miłe rozczarowanie. Fajne, żywe postacie.

Widać inną grupę docelową i może to taki przewrotny był plan, że na Smoka stękaliśmy, bo był dla gimby, a to się spodoba, bo muzyka ewidentnie z pokolenia 30-latków.

Anyways, jest dobrze :)

Widac, ze dla starszego odbiorcy wiec duzo lepiej rezonuje z millenialsami+

Guest User190

Wyszło super. Dużo, dużo lepsze niż smok. Fajnie, że są ukłony w stronę starszego widza :)

Dużo, dużo lepsze od Smoka - czuć, że celowaliście w starsze osoby (i nie chodzi mi o wulgaryzmy). VFX też na wyższym poziomie. Brawo!

O jaaaaa...jakbym "Moon" oglądał ! Ale czad! :) Aktorsko siedzi mi to świetnie:) Baza cud-miód-malina, wnętrza bazy wogóle nie trącą "mychą" i taniością, dobrze zrobiona ta scenografia, oj dobrze:) scenariusz bardzo mi się podobał, generalnie całość ma taki "temperamencik", jest iskra między evil-babeczką a "ser" twardowskym:) za krótkie kurcze, się wciągnąłem że hej. Bardzo wiarygodnie wyszło zniszczenie bazy, naprawdę dobrze to wygląda! A ujęcia jak kolo-twardolo pociska łazikiem po księżycu rysując klejnoty - mistrzostwo:) Nie wiem kto to wymyślił, ale fajnie to się klei z tekstem że "nasa już robi o tym konferencję" :) he he he he he :) Gratulacje. Smok był dla młodzieży, Twardowsky dla ludzi 25-30+. Teraz rozumiem że "targetujecie" kolejne części, aż ciekawe jestem co będzie następne?

Dużo, Dużo lepsze niż Smok. Przede wszystkim świetne dialogi i spora dawka humoru. Czyli to czego brakło za pierwszym razem:)