Jump to content

agdybybyl

Members
 • Content Count

  861
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About agdybybyl

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Amelia & Saturnin" - trailer Film oparty o prawdziwą historię z życia mojej Babci i Dziadka. W 1945 roku wywiezieni do obozu w Ostaszkowie. Babcia wróciła w 1947 i dożyła 98 lat. Dziadek nie wrócił.
 2. Mój film "Spirala" w selekcji konkursowej na XXVI Festiwalu Sztuki Filmowej - Prowincjonalia 2019. scenariusz, reżyseria, animacja, dźwięk, muzyka, edycja, aktor - Daniel Zagórski zdjęcia - Arkadiusz Makowski http://prowincjonalia.com.pl/program/
 3. Mój film paradokumentalny "Interpretacje" (Interpretations) o malarzu Piotrze Ciesielskim w selekcji konkursowej Inshort Film Festiwal 2018 - Lagos, Nigeria. The International Film and Broadcast Academy, in partnership with Goethe-Institut Nigeria is organizing IN-SHORT 2018, the international short film festival with a difference!
 4. Mój godzinny film animowany "Kukułek" (Cuckooman) w selekcji konkursowej Inshort Film Festiwal 2018 - Lagos, Nigeria. The International Film and Broadcast Academy, in partnership with Goethe-Institut Nigeria is organizing IN-SHORT 2018, the international short film festival with a difference!
 5. ....domalowywanie wąsów Mona Lisie to zabawa idiotów...:)
 6. @Norden... no szkoda..!!!.... czybyś też się starzał...:). Ja renderuje kolejny film... zejdzie minimum pół roku. Kilka projektów leży... i może nie wstanie.... nie ma dla kogo robić... wszyscy już przeszli na żarcie kosmiczne... wciskają im z tuby... a oni się oblizują.... zejdzie ze 50 lat zanim mogą nastąpić jakiekolwiek zmiany... Ty może dożyjesz... ja już ...nie...:)
 7. Powiedziałbym... koło się domknęło. Czas na następne. Może by tak znowu zrobić coś małego, ale z pasją i otrzeć się o Oscara, skoro celowanie na początku w dużą kasę kończy się jak się kończy. Tylko jesden szkopuł... drugi Baggins może się nie trafić.... za duże odmóżdzenie narybku.....:) ps. cieszę się, że żyjesz Norden... robisz coś swojego...???... tak mi tęskno za kimś kto coś robi.... z pasją....!!!
 8. Wyślizgali mi Mistrza z reżyserki.... teraz wyślizgają Sapkowskiego... ze słowiańszczyzny.... co było do przewidzenia....!!...:)
 9. agdybybyl

  [webart] umarł

  ...nie będzie żadnej AI, ani obcych cywilizacji we wszechświecie.... za dużo zmiennych................... chociaż jak czytam te Wasze uporczywe przetwarzanie XX w. danych i to na oślep i nie robienie niczego nowego przy użyciu zwykłej inteligencji kilku komórkowej .... to może ta AI jest tuż.... tuż.....!!!....:)....:)...:)... możecie nie zauważyć jak Was minie.... ja na szczęście umieram... mam problem z głowy....!!...:)
 10. ...przed każdym samochodem musi iść człowiek z czerwoną chorągwią.....:)
 11. Cinematiki...muszą być takie same... tak ustalili psychologowie, żeby właściwie odziaływały na nastolatków od 11 do 33 lat.... i tu się trochę gubię, chociaż jasność jest jak na dłoni.... bo to dobrze, że są wojny... czy nie dobrze....??...:) Gratuluję niezwykłej sprawności.... chociaż całość mogłaby być utrzymana w jednej stylistyce... ale wysokość podniesionej poprzeczki ustala tylko klient...:)
 12. 16K... tryliardy zbędnych rozwalających kompozycję szczegółów... przekaz gimbaljalny.... gratuluję...!!!...:)
 13. agdybybyl

  [webart] umarł

  Szablony mają się wspaniale... o czym tu gadać.....:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy