Jump to content

agdybybyl

Members
 • Posts

  875
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

agdybybyl's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

90

Reputation

 1. Amelia & Saturnin" w selekcji konkursowej Animae Caribe International Animation & Digital Media Festival - Port of Spain, Trinidad and Tobago "Amelia & Saturnin" w selekcji konkursowej Międzynarodowy Festiwal Filmowy Niepokorni "Kino i Ty" - Mariupol - Ukraina "Amelia & Saturnin" w selekcji konkursowej XII Międzynarodowy Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci - Gdynia - Polska "Amelia & Saturnin"semi-finalist na ECOCINE - Międzynarodowy Festiwal Filmów o Środowisku i Prawach Człowieka, San Sebastian, Brazylia
 2. "Dwoistość Wyobraźni" z Drugą Nagrodą w Kategorii Animacja na VI Dolnośląskim Festiwalu Filmowym - Złotoryja
 3. ... jaszcze walczę...!!!... chociaż już idąc wzdłuż muru cmentarnego...:)... pozdrawiam administracje....!!!
 4. z dzisiaj ..... Mój film "niECOnsekwencje" w selekcji konkursowej LIMA WEB FEST - Lima, Peru a drugi film "Beyond 1984 year" pół finalistą festiwalu LIMA WEB FEST - Lima, Peru
 5. ... mój obraz i muzyka
 6. ... mój obraz i muzyka
 7. Mój obraz i muzyka. Całość 10 min.
 8. Mój obraz i muzyka
 9. Całość 14:04. Obraz i muzyka.... moje.
 10. scenariusz, reżyseria, edycja, muzyka, aktor - Daniel Zagórski... czyli ja, zdjęcia Arkadiusz Makowski.
 11. ..nie martw się... ja dopiero zaczynam umierać... ale to trochę trwa...!!...:) ...teraz Unreal...:).. i dużo latam dronem....:) .... eeeee tam ... fajna...!!!... tylko nagradzana...:)... a to jak wiesz... niewiele...:)
 12. Witam... !!!... dziadek3d powraca, żeby nudno tu nie było wśród rzemieślników....:) Moja animacja 3d "Amelia & Saturnin" teraz w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Kino i Ty” w Mariupolu, Ukraina. Była w wielu konkursach i wygrywała także. Co tam u Was słychać ... chłopcy z kolorowymi balonikami.... pękają czy uciekły...??...:) Pewnie już tu nie ma już tych starych chłopców tylko nowi jeszcze bardziej nadmuchani i kolorowi....:) trailer:
 13. "Amelia & Saturnin" - trailer Film oparty o prawdziwą historię z życia mojej Babci i Dziadka. W 1945 roku wywiezieni do obozu w Ostaszkowie. Babcia wróciła w 1947 i dożyła 98 lat. Dziadek nie wrócił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy