Jump to content

agdybybyl

Members
 • Content Count

  861
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by agdybybyl

 1. "Amelia & Saturnin" - trailer Film oparty o prawdziwą historię z życia mojej Babci i Dziadka. W 1945 roku wywiezieni do obozu w Ostaszkowie. Babcia wróciła w 1947 i dożyła 98 lat. Dziadek nie wrócił.
 2. Mój film "Spirala" w selekcji konkursowej na XXVI Festiwalu Sztuki Filmowej - Prowincjonalia 2019. scenariusz, reżyseria, animacja, dźwięk, muzyka, edycja, aktor - Daniel Zagórski zdjęcia - Arkadiusz Makowski http://prowincjonalia.com.pl/program/
 3. Mój film paradokumentalny "Interpretacje" (Interpretations) o malarzu Piotrze Ciesielskim w selekcji konkursowej Inshort Film Festiwal 2018 - Lagos, Nigeria. The International Film and Broadcast Academy, in partnership with Goethe-Institut Nigeria is organizing IN-SHORT 2018, the international short film festival with a difference!
 4. Mój godzinny film animowany "Kukułek" (Cuckooman) w selekcji konkursowej Inshort Film Festiwal 2018 - Lagos, Nigeria. The International Film and Broadcast Academy, in partnership with Goethe-Institut Nigeria is organizing IN-SHORT 2018, the international short film festival with a difference!
 5. ....domalowywanie wąsów Mona Lisie to zabawa idiotów...:)
 6. @Norden... no szkoda..!!!.... czybyś też się starzał...:). Ja renderuje kolejny film... zejdzie minimum pół roku. Kilka projektów leży... i może nie wstanie.... nie ma dla kogo robić... wszyscy już przeszli na żarcie kosmiczne... wciskają im z tuby... a oni się oblizują.... zejdzie ze 50 lat zanim mogą nastąpić jakiekolwiek zmiany... Ty może dożyjesz... ja już ...nie...:)
 7. Powiedziałbym... koło się domknęło. Czas na następne. Może by tak znowu zrobić coś małego, ale z pasją i otrzeć się o Oscara, skoro celowanie na początku w dużą kasę kończy się jak się kończy. Tylko jesden szkopuł... drugi Baggins może się nie trafić.... za duże odmóżdzenie narybku.....:) ps. cieszę się, że żyjesz Norden... robisz coś swojego...???... tak mi tęskno za kimś kto coś robi.... z pasją....!!!
 8. Wyślizgali mi Mistrza z reżyserki.... teraz wyślizgają Sapkowskiego... ze słowiańszczyzny.... co było do przewidzenia....!!...:)
 9. agdybybyl

  [webart] umarł

  ...nie będzie żadnej AI, ani obcych cywilizacji we wszechświecie.... za dużo zmiennych................... chociaż jak czytam te Wasze uporczywe przetwarzanie XX w. danych i to na oślep i nie robienie niczego nowego przy użyciu zwykłej inteligencji kilku komórkowej .... to może ta AI jest tuż.... tuż.....!!!....:)....:)...:)... możecie nie zauważyć jak Was minie.... ja na szczęście umieram... mam problem z głowy....!!...:)
 10. ...przed każdym samochodem musi iść człowiek z czerwoną chorągwią.....:)
 11. Cinematiki...muszą być takie same... tak ustalili psychologowie, żeby właściwie odziaływały na nastolatków od 11 do 33 lat.... i tu się trochę gubię, chociaż jasność jest jak na dłoni.... bo to dobrze, że są wojny... czy nie dobrze....??...:) Gratuluję niezwykłej sprawności.... chociaż całość mogłaby być utrzymana w jednej stylistyce... ale wysokość podniesionej poprzeczki ustala tylko klient...:)
 12. 16K... tryliardy zbędnych rozwalających kompozycję szczegółów... przekaz gimbaljalny.... gratuluję...!!!...:)
 13. agdybybyl

  [webart] umarł

  Szablony mają się wspaniale... o czym tu gadać.....:)
 14. ...aż kapie...!!!... słowiańszczyzną z Władcy Pierścieni.....:)
 15. ...... i jeszcze kilka luźnych konceptów...:)
 16. @peteRlo .... nie pokażesz nie uwierzę...:)... to nie portal literacki....!!!...:)
 17. POEZJA jest wszystkim.... niestety nie wszystko jest... POEZJĄ.... !!!..:)
 18. - - - Połączono posty - - -
 19. Czyżby choroba tak szybko się rozprzestrzeniała z Vancouver... co ją posiał Norden....??...:)Uważaj Pio.... żeby Ci nie zmiękczyło kręgosłupa. Mnie już nic nie pomoże i nie zaszkodzi.Robię swoje i jeszcze mnie to cieszy... na jakim poziomie..??... no na jakim się da... wyżej nie podskoczę....:)Przy okazji pytanie.... jak się teraz wstawia obrazki, filmy itp. w wątku... jakoś nie ogarniam.... zniknął mi pasek edycyjny... :)Znowu coś źle zrobiłem...??...:)
 20. @Norden... ja jestem bestia żywiaca się hejtem... a Ty tu takie rzeczy....!!...:))) Może zrobimy kiedyś coś wspólnie.. ???.... tylko żebym dożył. Dedal pomału idzie do przodu, ale nawet pogoda jest przeciw... nie było ponurej wiosny... od razu lato. Opanowanie drona do filmowania też nie jest łatwe. Niedługo pierwsza próba zdjęć w wybranych miejscówkach,. Potem zapadną decyzje co i jak. Jak pomyślę o post-pro która sobie wymyśliłem to mi mocno nogi miękną, ale myślę, że hejterzy pomogą... hejt jest jak natura... najlepszy chlebek rośnie na gównie... i oby nikt tego nie zmieniał...!!...:)
 21. agdybybyl

  Film: Omni Girl

  Jeżeli chcecie zrobić w miarę znośna kopię komercyjnego pasztetu w PIastikowym flaku... to jestem w szoku...jak dobrze Wam idzie....:). Będzie sukces....!!!... Już teraz... GRATULUJĘ....!!!
 22. SPIRALA Opowieść o tym, jak wędrowny Dziad przemierzał resztki Baroku, a zmęczony Karkonoski Barok dotrzymywał mu kroku. Jest to wędrówka poza Spiralą, w której jesteśmy uwięzieni. Opuszczajcie czasem spiralę ...szukajcie piękna w sobie. Cały film.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy