Jump to content
Sign in to follow this  
agdybybyl

SPIRALA - trailer

Recommended Posts

...się przestraszyłem "fachowca".... już poprawiam....!!!....:)))))))))))))))... może jakieś dokładniejsze wskazówki... jak Norden... która sekunda i co poprawić...????

Dziadku, znowu prowokujesz z tym krzesłem! ;-)

Pierwsza minuta powiem, że fajna. Intrygująca. Jednak jak już akcja przeniosła się do miasta to trochę wszystko się rozmyło. Za dużo rozpraszaczy.

Miałem nadzieję, że będzie to trochę jak Ritual. Czysta kompozycja i jeden element na którym się skupiamy.

... teraz dwa schodki wyżej... trzeba ogarnąć kilka elementów, trochę większy zestaw Lego........ dasz radę @osael...!!!... trenuj..... zwłaszcza, że potem będzie jeszcze gęściej...:))

"SPIRALA"... zamknięta, ale jeszcze nie skończona... więc pokazuję czekam na opinie i wytknięcia błędów... tak przez artystów filmowców jak i rzemieślników niezastąpionych....:))... jeżeli ktoś zna literacki, ale obecny żywy angielski to może pomógł by w tłumaczeniu tekastów.... są trudne do przetłumaczenia... a film wyślę tu i tam...:)

hasło: lubawka17

Intrygująca ta Twoja "Spirala". Z początku, a właściwie dotarłszy do końca myślałem, że przedmiot tytułowy jest czymś podobnym do Stachurowej "Białej lokomotywy". Ale gdyby tak było, to czemu by z niej wysiadać, jak sugerował opis na vimeo? Czy wysiadanie tylko mi się przewidziało? Chciałem zobaczyć raz jeszcze, ale hasło do vimeo nie działa.

Mógłbym opisać kilka spiral, DNA, dostosowania społecznego... spiralę rozwoju... itd. .......jest ich wiele.

Wszystkie krępują i uzależniają.... nie potrafisz opuszczać spirali... jesteś masą... nawet nie szarą....:)))

Tylko poza spiralą wyobraźnia oddycha i ma szansę rozwoju....!!!

Chyba jednak wie co mówi. Histora zna przypadki ludzi, którzy żyli poza spiralami. Ot chociażby Henri Michaux, którego o ile mnie pamięć nie myli, Julia Hartwig określiła mianem "mieszkańca wewnętrznych przestrzeni". Pytanie raczej na ile takie opuszczanie spirali jest bezpieczne? Czy w wewnętrznych przestrzeniach Michauxa, ktoś chciałby zamieszkać? Zapewne dla Henriego były one jedynym bezpiecznym, choć momentami makabrycznym miejscem.

Hmm... Już drugi raz jak w temacie od agdybybył przyszła mi na myśl postać Michauxa. Pierwszy raz przy jednej z animacji, muzyka stworzona przez dziadka przypominała utwór Lutosławskiego "Trois poèmes d'Henri Michaux".

Edited by PawelB

@PawelB

Dbajmy o swoje wewnętrzności, a jeżeki ktoś potrafi.... przekładajmy je na język zewnętrzności... to chroni wewnętrzność i wzbogaca zewnętrzność powszechną....:)

@piopiowawa

Dziękuję... takie słowa od mocno spiralnego... to ogromny komplement...!!!

raczej próba ekshumacji eksumowanego x2

ja bym powiedział że do wyrzygania od początku forum tłucze ciągle te same stołki i zegary , do wyrzygania w spirali anty-twórczej.

zmotywowałeś mnie,możliwe że sam pierdolnę wkrótce jakieś artystyczne wideo z fetyszami, aby wyjść ze spirali introwertycznego zamknięcia w skorupie doczesności i zarazem otworzyć się na nieskończoność nieprzemijalności.