Jump to content

piopiowawa

Members
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by piopiowawa

 1. Ja bym jechał z tą pracą od razu na fronta.
 2. można sobie wyobrazić przy tak rachitycznej konstrukcji "zmiętych" przecinających się profilach, brakiem większych prowadnic, w teście zdeżeniowym nawet auta indyjskie uszłyby za supermocne czołgi.
 3. coraz mniej ma takie kompleksy, wręcz przeciwnie- można czuć się obrażonym kiedy biali sachibowie z ambasady usa "chwalą" nas że dokonujemy skoku cywilizacyjnego więc może zniosą wizy....wow....
 4. a co tu rozumieć, to że ktoś kolejny raz nie wybiera do skulpcenia 345666432242 kartoflanego hulka, dermana w lajkrach albo supermana w stringach na wszyskich forach ? czasami o danej kulturze można się dowiedzieć szukając jej folkloru, wielu z kolei nie akceptuje narzucania wszystkiemu popkultury.
 5. ej, w ostatnim podobieństwo złapane, po samym clayu widać identyczne proporcje. Sebaxrxm, konon żyje sam, jego cała rodzina zmarła wiele lat temu...a w głowie ma więcej po kolei niż niejeden, spróbuj niepracować przez pół życia i żyć z datków, można powiedzieć osiągnął w tym biegłość.
 6. świetne prace, tylko przy okazji zmień image-uploader inny niż postimage... "napalona ze wschodu szuka ogiera..." :)
 7. jesteś strasznie niekonsekwentny "paproku" kiedyś robiłem koncepta robota kobietę to narzekałeś że to nie ma racji bytu i że coś takiego wogle by nie działało a teraz piszesz że to "koncept a nie funkcjonalność". mylisz się też co do "nowatorskiej techniki" sculpting robotów nie jest już takie nowe o ile się nie mylę to w 2008 pojawił się pierwszy tutorial na "digital tutorlials" jestem konsekwentny, za to ty nie czujesz zupełnie proporcji, ten robot jest i wygląda funkcjonalnie, mimo że twórca skromnie uważa go za koncept-art. Natomiast ty jak papniok uważasz się za wielkiego konstruktora gdzie twoja robocica ani nie doczekała się przyzwoitego finala, a wyglądała jak stos blaszek zlepionych na super-glue. Sory za offtopa ale to już zachodzi za daleko...
 8. Cygus to jest koncept a nie funkcjonalność, ty za to modelujesz "funkcjonalność" która zupełnie nie działa. Projekt jest mega i bezbłędnie wykonany jak na tak nowatorską technikę "robienia w clayu".
 9. techniczny aspekt pracy wysoki, aale :) ... Hulk w przebraniu kloszarda ? dominujący typ anatomii w twoich pracach, ale rozumiem marvell opanował popkulturę.
 10. przyznaj że pomiędzy "produkcją" a tym "że się czegoś nie da zrobić" jest jeszcze miesce na zrobienie prawidłowego modelu, a nie wrzucania niedoróby okraszonej stekiem wymówek ?
 11. więc dokładnie tak powinieneś zrobić, popraw tylko te kształty błotników.
 12. aha, rozumiem że jeżeli w danym programie nie da się zrobić prostej normalnej siatki - producent wypuszcza na rynek auta z pokrzywionymi błotnikami , ostrymi krawędziami o które pochlastać się można? ten głupi klient nigdy nie rozumie a tylko umie się awanturować...
 13. zagęszczanie siatki -nie naprawia błędów no to będzie wesoło.
 14. tym razem design pojazdu lepszy od modelu (wykonania), jakość siatki jest bardzo niska albo źle wymodelowane, np błotniki przednie.
 15. https://imgur.com/a/7CTb7Rz https://imgur.com/a/i58ERGI https://imgur.com/a/LNZAdW1
 16. sens tkwi w szczegółach-wykończeniach, krawędziach a tutaj.... jakość siatki jest bardzo słaba, co najwyżej mega-low-poly-monster do gier mobilnych. o "designie" już się nie wypowiadam, twój gust.
 17. proszę wybaczyć, ale czasami do chamusia w gumiakach inaczej odnieść się nie da żeby mógł zrozumieć.
 18. oglądanie więcej wnosi niż dyskutowanie... poszedł won
 19. jak nie mogę- co ty piepszysz? to że czasem podyskutujemy tobie nic do tego, jak krowa muczy cielak słucha.
 20. ten rododendron jest całkiem ok trzeba przyznać, kino drogi z elementami fantasy, poziom 3d masz swoisty -coś ala Wit Stwosz 3d, trzeba się do tego przyzwyczaić, dajesz radę.
 21. pisze się wcisł, nie bądź taki miastowy.
 22. ja robię też to co lubię i mam do tego prawo jak każdy. Mimo wszystko dzięki za ocenę, wystawia świadectwo oceniającemu.
 23. przynajmniej troll co umi pisać, w szkole był.
 24. Sopko koleś cośty taki niepoanowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy