Jump to content

Redforest

Members
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Redforest last won the day on September 11

Redforest had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

About Redforest

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Outline post process material do UE4. Artstation: https://www.artstation.com/artwork/Oyegwb Ue4 marketplace: http://bit.ly/UE4OutlinePostProcess Prezentacja:
 2. Redforest

  amd 3900x

  Mam go od 23 sierpnia. Nie zamawiałem z pierwszego rzutu, czekałem na opinie użytkowników, a potem szybko się rozeszły. Udało mi się zamówić z mniej znanego sklepu, 14 sierpnia.
 3. Redforest

  amd 3900x

  Włączenie profilu xmp jest na głównej stronie w biosie, dosłownie dwa kliki. Aktualizacja też nie jest strasznie skomplikowana, a tego robić nie musisz jak nie chcesz. Z 3900x jestem zadowolony, żadnych problemów nie mam i mogę polecić.
 4. Redforest

  amd 3900x

  @Klicek Mam 3900x z chłodzeniem be quiet dark rock pro 4 i jest wyraźnie słyszalny z pod obciążeniem, obroty są wtedy na max. Przy renderowaniu mam max 82stopnie, przy normalniej pracy ok 50, właśnie na tym chłodzeniu. Mam tą samą płytę, jak ją dostaniesz zaktualizuj bios, wtedy wiatrak na płycie będzie się kręcił na ok 50% czyli 1400rpm i nie będzie słyszalny. Ram możesz wziąć z większą częstotliwością, ja mam 3200mhz i działa bez problemu, tylko trzeba włączyć profil xmp w biosie.
 5. @KLICEK Zgadza się, głownie robię assety na stoki. Planuje też większy projekt, ale nie związany ze stokami, jak będzie już co pokazać, na pewno wrzucę.
 6. Modele nie są jakieś wybitne, więc wychodzi różnie. Ogólnie mam nieco mniej niż zarobek, gdy pracowałem na zlecenie. Jednak z roku na rok więcej, a ze stokami jestem związany od 2013r. Krytyka do modeli mile widziana,bo w sumie stoję z jakością od jakiegoś czasu.
 7. Witam. Pare nowych modeli do paczki na ue4 marketplace:
 8. Redforest

  Barret M82A1

  Karabin snajperski Barret M82A1 z lunetą Leupold mark 4. Wyrenderowane w blenderze. CGTrader: http://bit.ly/2PdHamT
 9. Pracuje nad małą paczką na UE4 marketplace. Tutaj na filmach niektóre z funkcji w głównym materiale w UE4. Zmiana kolorów i blending dwóch tekstur wraz z bumpem. Zmiana kolorów: blending:
 10. @Wichur W sumie, nie ma tu nic nadzwyczajnego. Bieżnik jest bejkowany z highpoly w xnormal. Heightmapy finalnie zostały użyte tylko tutaj na renderach. Tekstury koloru i smoothness są takie same dla każdego bieżnika.
 11. @Wichur Dzięki ;] Tu na renderach jest teselacja, dlatego może wyglądać lepiej niż z sama normalka. W grze jest tylko normalka, bez teselacji. Tu garaż zrobiony też do cms18. Prawie wszystkie modele moje: Wiecej tutaj: https://www.artstation.com/artwork/N5wzLN
 12. Scena jest już dostępna na ue4 marketplace: https://www.unrealengine.com/marketplace/metro-station-modular-kit Tu pare shotów:
 13. @Pawelkos Dzięki ;] Tak, wszystkie assety są moje. Robiłem z dużymi przerwami, i po godzinach jak jeszcze pracowałem, więc trudno policzyć. Ale gdybym miał liczyć 8h dziennie, to pewnie 2-4 miesiące. Niedawno skończyłem wersje na UE4. Jak tylko UE4 marketplace zaakceptuje paczkę, wrzucę screeny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy