Jump to content

Xaia

Members
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Xaia last won the day on August 26 2020

Xaia had the most liked content!

Community Reputation

241 Excellent

About Xaia

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Hamburg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pograłbym, ale jeszcze nie wysłali mi kolekcjonerki :(. CD Projekt mi pisze, że wysłane, inPost mówi, że nic nie dostali. Jak tu żyć.
 2. Czyli jest pracująca sobota i obsuwa o 21 dni? Pamiętam ktoś coś wspominał, że mieli do wyboru, albo przełożenie gry albo praca w sobotę. Wybrali pracę w sobote :D.
 3. Ale to tylko problem kart od AIB. FE śmigają bez problemu. Gorzej z dostępnością.
 4. @KLICEK co wyście zrobili z tym cyberpunkiem, że to na tosterach będzie śmigać? 🙂 Mam nadzieję, że dla bardziej wymagających graczy gra będzie wyglądała jak na screenshotach promocyjnych? 🙂
 5. Dzięki. Kiedyś będzie z tego krótka animacja idle. Sporo rzeczy do poprawienia i dodania.
 6. Alex Weide to specjalny typek, który lubi porównywać render speed z włączonym denoisem vs inny renderer bez denoisu więc nie koniecznie bym tutaj mu wierzył, szczególnie, że nie poprawali w tamtym czasie volumów :). Takie coś renderuje, jeszcze wczesny wip. Taka klatka to około 15min (4k)
 7. Zdecydowanie. Ja używam Rendermana do moich prytwantych nie komercyjnych projektów. Jest trochę wolniejszy od Arnolda, ale zacznie potężniejszy i z każdym updatem szybszy. W wersji 24 spodziewam się znacznie lepszych czasów na volumach bo rozwijali system do Soul. I do tego niedługo XPU, które mam nadzieje będzie dostępne dla biednych :).
 8. Taki GPU w Arnoldzie nic nie daje po za wkurwem, że nie działa 😉 Każdy robi to inaczej. Od kiedy Max Liani dołączył do zespołu, Renderman jest kompletnie innym silnikiem, a ich XPU jest napisany kompletnie od zera i nie jest to "dodatek" do silnika, tylko kompletnie nowy renderer :).
 9. Nie dodali GPU, ale będzie dodany XPU, gpu+cpu renderujący ten sam obrazek, który zastąpi RIS. Do końca roku ma się pojawić wersja publiczna, ale jeszcze nie gotowa do renderowania dużych scen. Z tego co widziałem i czytałem, sposób w jaki kompresują tekstury i wykorzystują vram jest przełomowy. Zobaczymy jak będzie w praktyce.
 10. Prezentacje i warsztaty. Same dobroci! https://renderman.pixar.com/news/renderman-art-and-science-fair-2020
 11. Serio, tak jest oficjalnie. Jak kto robić będzie to inna sprawa. Autodesk lubi strzały w kolana.
 12. Dostałem odpowiedź od TJ Galda i rzeczywiście tak jest. Robisz model za 5 dolarów, który jest częscią projektu za 101 tys is już jest nielegalnie. Pozdro poćwicz
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy