Jump to content

Xaia

Members
 • Posts

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Xaia

 1. Xaia

  katana_002.jpg

  From the album: Wendigo - Breakdown

 2. Xaia

  katana_001.jpg

  From the album: Wendigo - Breakdown

 3. Xaia

  breakdown_v001.jpg

  From the album: Wendigo - Breakdown

 4. Ja używam discorda do gadania, feedbacku i newsow. Siedzę na kilku serwerach i da się normalnie pogadać, nie ma chaosu, ogarnięci ludzie. Facebook i reddit sie do takich rzeczy nie nadaja. Nie wiem kto dzisiaj z facebooka jeszcze korzysta, ale ruch tam malutki i same reklamy. Na reddicie same pierdoly i malo ludzi z branzy. Wydaje mi sie, że discord to najlepsze wyjście. Serwer Max3d też by fajnie pewnie działał. Wrzucam kilka serwerów jak ktoś nie zna: https://discord.gg/E9ckTMH https://discord.gg/2uxq8EA https://discord.gg/YjmVSsT https://discord.gg/renderman https://discord.gg/F4WENTG https://discord.gg/DEUuNs7 https://discord.gg/bYABUru https://discord.gg/gxUr5Gx https://discord.gg/he8QTvD https://discord.gg/Rgn9ucN https://discord.gg/WshuXJG https://discord.gg/dHfAds7 https://discord.gg/mSr4GZp https://discord.gg/MGtJx4q https://discord.gg/bFMU3CX https://discord.gg/gZdC58j https://discord.gg/PhTNm4H https://discord.gg/KepWvn8 https://discord.gg/sEm8dDw https://discord.gg/8FnDbzw https://discord.gg/SyKPKqtHxp https://discord.gg/G39CWkp https://discord.gg/QeuTNRb https://discord.gg/zP4yKzM http://discord.gg/Cukd9jd https://discord.gg/4WF8zqM https://discord.gg/yuHCds4 https://discord.gg/BtJCr4M https://discord.gg/zNC6QuU https://discord.gg/dkZ7WWD https://discordapp.com/invite/010JCPblJTh3d6CXe https://discord.gg/zRY5Zj7Wyw https://discord.gg/PhTNm4H
 5. O fajnie, dobrze wiedziec 🙂
 6. O ile sie orientuje to UE4 nie obsluguje jeszcze UDIMow. To ma sie zmienic z UE5. Wiec w tym przypadku bedziesz musial upchnac wszystko na jednej UVce. Mozesz rowniez podzielic obiekty na materialy. Drewno, skaly, sznurki itd. UVki najlepiej rozkladac recznie i mocno pakowac. Pamietaj aby zachowac taki sam texel density. Ogolnie rzecz biorac to tak: 1. Cisniesz high poly w zbrushu 2. wrzucasz do jakiegos softu do retopo, robisz retopo i rozkladasz uv 3. pieczesz texturki w zbrushu i painterze czy jakims innym designerze. 4. malujesz 5. exportujesz 6. przypisujesz materialy z teksturkami do obiektow w ue4.
 7. Pograłbym, ale jeszcze nie wysłali mi kolekcjonerki :(. CD Projekt mi pisze, że wysłane, inPost mówi, że nic nie dostali. Jak tu żyć.
 8. Czyli jest pracująca sobota i obsuwa o 21 dni? Pamiętam ktoś coś wspominał, że mieli do wyboru, albo przełożenie gry albo praca w sobotę. Wybrali pracę w sobote :D.
 9. Ale to tylko problem kart od AIB. FE śmigają bez problemu. Gorzej z dostępnością.
 10. @KLICEK co wyście zrobili z tym cyberpunkiem, że to na tosterach będzie śmigać? 🙂 Mam nadzieję, że dla bardziej wymagających graczy gra będzie wyglądała jak na screenshotach promocyjnych? 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy