Skocz do zawartości

Projekt "Dedal i Ikar"


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

 kamieniolom@.jpg

kamieniolom@.jpg

 

 

Jestem w trakcie kończenia teoretycznego przygotowania projektu filmowego "Dedal i Ikar".

Poszukuję sponsora-producenta, który wsparłby 3 osobowa ekipę podczas kręcenia ujeć, a także dobrego operatora drona ze sprzętem... Mavic i wyżej. Mam P2 V+, ale to dużo za mało...:).

Film "Dedal i Ikar" niezależny i bezbudżetowy.... 2 aktorów, dużo ujęć z drona plus sporo grafiki 3D, koncepty i scenariusz gotowe. Tydzień zdjęć w Karkonoszach. Klimaty jak w konceptach poniżej.

Wymagania spore, ale może ktoś ma fantazję czas i pieniądze... bywają może jeszcze tacy ludzie....:)

Jest szansa powalczyć filmem na festiwalach filmów niezależnych. Don Kichoteria...???... może i tak.... ale jaka piękna....:))).

Przygoda w krainie filmu i sztuki gwarantowana...!!!...:)... a życie krótkie i szare....:)

Reszta na priva.

 

kamieniolom@.jpgmur-wiezaki-pan-2a.jpg

mur-wiezaki-pan-2a.jpg

kamieniolom@.jpgmur-wiezaki-pan-2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli nie znajdziesz bogatego mecenasa, ;) spróbuj założyć wątek na serwisach croudfundingowych. Są też polskie np. wpieramto albo Polakpotrafi. Z tego co widziałem masz już jakiś dorobek więc warto go wykorzystać żeby przekonać donatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ok, ale mała rada- poćwicz chłopie na razie na jakiś gotowych stockowych video z terenem zanim zatrudnisz firmę do kręcenia planu. Może jestem zbytnim realistą ale raczej nikt nie zainwestuje drogiego sprzętu i czasu na tak "ryzykowne przedsięwzięcie" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie liczę na to, że komercja się zarazi ode mnie... byle przeżyła.

Żarty żartami, ale kasa zawsze wygrywa, bo we wszystkich dziedzinach gramy teraz w zielone.

Zakwalifikowałem się do konkursu.... chwała im za odwagę... no raz się pomylili...!!!...:))))

Ja na szczęście komercyjnych filmów nie oglądam...:)

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taki odwieczny problem... kiedy udowodni się aktualnej komercji, że nie jest dobra... samemu zostaje się komercją i gdy inni w to uwierzą... i zaczyna się robić pożądane już wtedy przez wszystkich... gówno.

Strach się bać... może lepiej głupim zostać...!!..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukulek juz dawal sie obejrzec a dziadek mimo wszystko dokonal jakiegos postepu ze tak powiem bez zaniedbywania tzw humanizmu.

 

Obrazki u gory tez sa przeciez pierdyliard razy lepsze niz to co kiedys pokazywal. Nie rozumie skad taka opinia ludzi u gory w tym watku.

Ja sam mimo ze krytykowalem dzidka dosyc mocno nie moge mu powiedziec ze sie nie zmienil glownie warsztatowo na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norden... ja jestem bestia żywiaca się hejtem... a Ty tu takie rzeczy....!!...:)))

Może zrobimy kiedyś coś wspólnie.. ???.... tylko żebym dożył.

Dedal pomału idzie do przodu, ale nawet pogoda jest przeciw... nie było ponurej wiosny... od razu lato.

Opanowanie drona do filmowania też nie jest łatwe. Niedługo pierwsza próba zdjęć w wybranych miejscówkach,.

Potem zapadną decyzje co i jak. Jak pomyślę o post-pro która sobie wymyśliłem to mi mocno nogi miękną, ale myślę, że hejterzy pomogą... hejt jest jak natura... najlepszy chlebek rośnie na gównie... i oby nikt tego nie zmieniał...!!...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności