Skocz do zawartości

"Kukułek" reaktywacja ;)


torm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reynavan.... potrafisz tak zaspamować....:)))

 

Podsumowanie osiągnięć festiwalowych - 2015

 

• Moje trzy filmy - "Stefania", "Ostatnia Wyspa" i "Mutation" nominowane do konkursu na 17. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać Człowieka" Oświęcim 2016

 

• Mój film "Ostatnia Wyspa" zdobył Trzecią Nagrodę

w 12. Przeglądzie Filmów Amatorskich Łapa 2015

 

• Mój film "Stefania"

w zestawie konkursowym Tyre International Short Film Festival 2015 - Tyre, Liban

 

• Mój film animowany "UTOPIA" zdobył nagrodę Super Kreator - wyróżnienie

na SCREEN AND SOUND FEST. - LET'S SEE THE MUSIC 2015 w Krakowie

a film "Grand Splin" był wśród 16 nominowanych filmów

 

• Moje 2 jednomonutówki "Island" i "ONO"

w zestawie konkursowym

The Legend of Hollywoods Online Film Festival - 2015

Los Angeles, USA

 

• Moja jednomonutówka "ONO"

w zestawie konkursowym

Russian International Film Festival - 2015

Sewastopol, Rosja

 

• Mój film "Mutation"

w zestawiae konkursowym

IX Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych „OFFELIADA” - Gniezno

 

• Moje 3 jednomonutówki "Island", "Utopia" i "ONO"

w zestawie konkursowym

London Shows International Film Festival - 2015

England, London

strona festiwalu

 

• Mój film "Mutation"

w zestawiae konkursowym

XXII Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych

im. Ireneusza Radzia - Kędzierzyn-Koźle

 

• Mój film "Ostatnia Wyspa"

w zestawie konkursowym

4. Festiwalu Filmów Frapujących - Gorzów Wlkp.

 

• Mój film "Nakręceni"

włączony do pokazu konkursowego

10. Festiwalu Filmów Jednominutowych 2015 - Gdańsk

 

• Mój film "Ostatnia Wyspa / Last Island"

otrzymała nominację w kategorii NAJLEPSZY FILM POLSKI

w 9. Edycji Grand OFF Najlepsze Niezależne Filmy Świata 2015 - Warszawa

z pośród 1803 zgłoszonych filmów z 95 krajów

 

• Mój film "Island" - (jednominutówka)

w zestawie konkursowym CRITICAL EDGE FILM FESTIWAL - 2015 - USA, Florida, Tallahassee,

 

• Mój film "Ostatnia Wyspa"

w zestawie konkursowym

Festiwalu Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali - 2015 - Bieruń

 

• Mój film "Stefania"

w zestawie konkursowym

XX Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA 2015 - Kraków

 

• Mój film "Ostatnia Wyspa / Last Island"

w zestawie konkursowym

61. OKFA - Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Niezależnych 2015 - Konin

 

• Film "Wyspa"

w pokazie konkursowym

23 CROATIAN ONE-MINUTE FESTIVEL 2015 - Pozega Chorwacja

 

• Film "Ostatnia Wyspa / Last Island"

w pokazie pozakonkursowym

9 IN OUT FESTIVALU 2015 - Gdańsk

 

• Mój film animowany "Bajka o Jasiu i Małgosi"

otrzymał nagrodę MEMBRE DU C.I.C.T. AUPRES DE L'UNESCO

na 21. West-East Short Film Festival "Neighbors together to friends" - Berlin

 

• Film "Ostatnia Wyspa / Last Island"

oraz "Bajka o Jasiu i Małgosi"

w selekcji - 10st ATHENS ANIMAFEST 2015 - Ateny - Grecja - w sekcji Marathon

 

• Film "Ostatnia Wyspa / Last Island"

w selekcji konkursowej

1st International Noncommercial Animation Festival BEAR 2015 - Dresden - Niemcy

w sekcji Expirementale Animation

 

• Film "MUTATION"

w selekcji konkursowej

Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji Polskiej O!PLA - 2015 - Łódź

strona festiwalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wiem, że nie tak miało być.... przepraszam....:))))

 

życzę wszystkim, żeby mieli zawsze czym podsumować upływający rok i mieli nadzieję, że następny będzie jeszcze lepszy....!!!

 

Wielokropki, usmieszki, 11 postow dopiero... Szczesliwego Nowego Roku Dziadku3D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer z "Kukułka" pod zmienionym tytułem "UTOPIA"

Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby – OKFA Konin 2016 r.

Film zajął Drugie Miejsce w kategorii - Film Amatorski

Jak na festiwal stricte filmowy bez kategorii animacja... to spore osiągnięcie....!!!...:)

Zwłaszcza,że 2 lata temu zdobyłem Grand Prix też animacją... "Bajka o Jasiu i Małgosi"

 

Strona festiwalu

http://www.okfa.ckis.konin.pl/

https://www.facebook.com/okfa.konin/?fref=ts

 

.... podpisano

dumny Agdyby Lynch....:)))))

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osel... na szczęście nie wiem co to jest.... tak jak Ty nie wiesz co to jest GrandOff...:)))

 

@norden.... o sukces tutaj jak wiesz nawet w 2K trudno... nie wszystkim wychodzi...

nawet geniuszowi co zaczynał w PI...:)

mój trailer "Kukułka" 480p wygrał na OKFA 62... spokojnie poskładam całość...:)

żadne "wsparcie" mnie nie zniechęca...:)))))))))

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....noooooooooo... kochanieńki nie mogę....!!!!... no nie mogę zdradzać takich tajemnic, każdy festiwal w statucie ma, że wspiera młodych zdolnych... (Norden opowiada jak się wali młotkiem w próżni robiąc hałas)..... ja nie mogę.... wygryzł byś mnie z ostatniej niszy jaką bezczelnie jeszcze czasami zajmuję... już i tak powiedziałem za dużo... renderuj 480p.... resztę i tak robisz ode mnie lepiej...:)))... no i najważniejsze... wysyłaj na festiwale... bez tego w zasadzie cała reszta nie działa.....:)))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek znalazł swoją niszę z filmami 480p i sie cieszy, więc dajcie mu już spokój! On robi i wygrywa :D I każdy kto nie robi tak jak on, jest dla niego debilem.

 

Jeżeli uwielbiasz wyśmiewać się z każdego kto zajmuje sie reklamą, to zrób DOBREJ jakości wizkę albo packshota. Bo skoro Tobie uwagę mogą zwracać tylko Ci, którzy robią filmy 480p, to Ty sie nie wypowiadaj w wątkach innych.

 

To jest mój ostatni post w Twoich tematach bo pewnie i tak go znowu usuniesz, jak pozostałe! Życzę Ci żebyś dożyj końca renderu, tego swojego Magnum Opus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tiger250..... to Jury na festiwalach ocenia kto jest, a kto nie jest... wystarczy zrobić i wysłać... spróbuj... sam sobie wybierzesz rozdzielczość...:)))

 

....forum jest nie po to żeby pokazywać to czego chcą inni... to miejsce gdzie możesz się czegoś nauczyć, bo pokazał coś co zostało tu czy tam uznane... nie wszystko musi być reklamą... bo reklama to dodatek do filmów... a nie odwrotnie... chyba, że nie zauważyłem zamiany...:)))

 

....nie usuwam żadnych postów i nie zgłaszam do moderacji.... widocznie administracja usunęła... bo powiedziałeś coś tak mądrego, że przekroczyłeś percepcję czytających...:)))

 

....w to, że to Twój ostatni post moich tematach.... nie wierzę....!!!...:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRZYG>// Chytra sztuczka polega na tym ze robisz liste takich wszystkich festiwali o ktorych nikt nie slyszal. Potem produkujesz... Duzo produkujesz czegos co hipotetycznie ma sens na jakis temat. Wazne by robic to szybko bez technicznych dupereli. Potem wysylasz takie rzeczy wszedzie gdzie sie da. Nieustannie przez lata wysylasz i wysylasz. Matematyka jest po twojej stronie a blad statystyczny predzej czy pozniej zadziala na twoja "korzysc". Po kilku latach nieustannego wysylania w koncu trafisz na te konkursy na ktorych jest tylko i wylacznie taka sama lipa jak twoja i masz szanse wtedy na wyroznienia i wygrane. Rzecz w tym by slac, slac i sie nie poddawac a jednoczesnie miec charakter ktory ma wyciete poczucie gustu czy wiedze na temat kompozycji. Wszystko polega na tym ze w koncu gdzies trafisz bo zrobiles w koncu cos co dla niedoswiadczonych moze wygladac dobrze ; ) To jest wlasnie chytra sztuczka Dziadka3d. Duza czesc forum nastawia sie na to ze kazdy produkt ma sie podobac sporej czesci spoleczenstwa za pierwszym razem i przyniesc zysk odrazu. Dziadek neguje to podejscie poniewaz jemu to nie wychodzi i na tym nie zarabia. Potrafi za to robic duzo i ma czas nie pracujac na siebie kazdego dnia by slac to w rozne miejsca. Dziadek po prostu robi i robi i wysyla wszedzie. Jego result polega na tym ze predzej czy pozniej musi trafic. Matematyka jest po jego stronie o ile robi duzo...

Plinko-Game-and-bell-curve-1-17-14.jpg

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka królowa nauk... jest ze mną....!!!... Agdyby Lynczem, a nie z Norden Kubrickiem.... co ja mogę... ja tylko wysyłam...:)... 480p... z powodu niewiedzy i braku kompetencji w jakiejkolwiek dziedzinie... bo nie chcę trafić w wymagania zatrudniających na taśmie tylko w wymagania Jurorów... a jakich to jest do sprawdzenia... podaję linki... dyskredytowanie tego tylko mnie cieszy... bo gdyby to było nic nie warte to, by to nie poruszało Nordena Kubrika... i by tego nie zauważył i nie marnował energii na wywracanie rzeczywistości na lewo żeby złagodzić własny stres...:))))))))))

 

Awansowałem do poziomu PI...:))))... w wylewanej nienawiści.... tylko Ty u mnie nigdy nie pracowałeś.... bo ze mną pracują ludzie bez kompleksów i z umiejętnościami budującymi przekaz, a nie depczących wszystko co jest inne i do tego doceniane... artyści są do niesienia dobra, a nie do kierunkowego zwalczania lepszych....!!!....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle dziadku ze wciaz jestes daleko od pelni artyzmu poniewaz z diagramu wynika ze mozesz zawsze renderowac w rozdzielczosci: CGA 320x200. Ale idz dalej! Wymysl wlasny format!!! Np. 49x927 i wymagaj by festiwale przekrecaly projektory o 89,6 stopnia. Prawdziwa sztuka przeciez wymaga odpowiedniego docenienia przez organizatorow a przedewszystkim przez widzow :)

 

resolutiondiagram.png

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuki w żadnej jednostce się nie waży... a logika mówi, że jak wygrywa się 480p to nie ma sensu robić więcej...:)...!!!

Jak żyję żaden z Jurorów nie zwrócił mi uwagi na rozdzielczość... nawet Mikołaj Valencia kiedy oglądał to na 120m2 ekranie....

poza tym powiem Ci w tajemnicy.............

 

bo lubię Cię za to, że jednak mimo dużej straty energii na DonKichoterię.... robisz coś...!!!

i postępujesz w końcu tak jak ja.... wysyłasz na festiwale.

 

......... mniejsze rozdzielczości lepiej opowiadają chociaż mniej pokazują, albo nawet dlatego... ale to nic nowego....:))))...

i dlatego wyślę w tym roku coś w 720p....:)))))...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wogole wygrywac? "Przeciez sztuki sie nie wazy"... Dajesz do oceny cos twojego komus mimo ze nie szanujesz jego opinii. Ja doskonale wiem ze nie trzeba wiecej niz 480p bo ci jurorzy po tych konkursach to sredniowieczne jelopy.

 

Mimo wszystko nie rozumie po co nam dajesz do oceny, komentowania Twoje prace skoro uwazasz nas za nic nie wartych? Nazywasz ludzi "Proletariat", "Komercha", "Eutanazja mozgu" Strata czasu...

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 37 miesiącach pracy "Kukułek".... zmontowany.

Wyszedł pełny metraż.... czyli 60 min. ważny etap zakończony, powstał obraz... teraz muzyka i dźwięk.

Do końca roku powinie da się film zamknąć.

Potem na kilka festiwali... bo objętość duża w większości pozaregulaminowa.... jak selekcjonerzy pozwolą trafi do "średniowiecznych jełopów"..... jak pisze powyżej Mistrz Norden.... czyli Jurorów.

Trailer został już nagrodzony na OKFA 62.

Wstawianie tego do internetu nie ma sensu... za długie.... i odbiorca zbyt "wymagający"... no i temat o czymś pięknym i potrzebnym wszystkim.... więc mało atrakcyjny....:)))).... więc jest to tylko sztuka dla Sztuki.... i to jest właśnie najpiękniejsze........!!!!!!!!!!

 

Więc świętuję z moimi aktorami...:)))))))))))

 

zebranie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności